Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ilyenkor? ( Lent a...

Mit tegyek ilyenkor? ( Lent a sztori ide hosszú lenne )

Figyelt kérdés

Szóval nyár van meleg stb. Mindenki jár fürdeni ( Szelídi tóra ) Iskola 98 % osztályból is mindenki. Anyumat viszont hiába győzködöm egyszerűen nem akar elengedni mert bele fogok fulladni meg ilyen hülyeségek. Mikor 6 éve járok vízilabdázni. Egész nap csak azt hallgathatom a haveroktól hogy ilyen jó meg olyan jó volt én meg rohadok bent a szobába mert sehova nem mehet el. ELEGEM VAN ÍGY NEM NYÁR A NYÁR :'( És egyszerűen barátnőm is hiába hívna ki fürödni nem mehetek el. Már tiszta debilnek néz. KÉRLEK SEGÍTSETEK HOGY LEHETNE ANYUM MEGGYŐZNI :'(


13/F


2011. jún. 14. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy a szeretnél edzeni a vízilabdához. Mellesleg fiú vagy, sportolsz, nem hiszem, hogy ne tudnád megvédeni magad. És gondolom mobilod is van baj esetére. Sok szerencsét amúgy.
2011. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is, annyi külömbséggel hogy én lány vagyok, és engem attól félt anyum , hogy megerőszakolnak... szerencsére apukám engedékenyebb, és meg tudja győzni anyukámat is hogy nyugodtan engedjenek el, mert tudok vigyázni magamra, szerintem te is megpróbálhatod meggyőzetni szüleidet, mondjuk a barátnőd szüleivel, vagy valami ismerős felnőttel, nálam bejön, sok sikert
2011. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam : 13/L
2011. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ok, akkor most írok valamit: anyukád nem is engedHET el, mert a tv szerint gyerek vagy. Majd jövőre talán. Ha megfulladsz, ok nem fogsz de ha mégis, nem elég h anyudnak el kell temetnie a hőn szeretett fiát, de még a rendőrök is előveszik. Sztem ez az ok. Ok h barátnőd van meg okos nagyfiú vagy, de nem vagy felnőtt max annak érzed magad. Pedig hajaj, ráérnél még!
2011. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!