Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt eddig a legcikisebb...

Mi volt eddig a legcikisebb dolog ami megtörtént veletek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Láttam egy srácot hátulról, aki pontosan ugyanolyan kabátban és sapkában volt, mint a barátom...Én meg odamentem és hátulról megöleltem és adtam neki egy puszit. Akkor tűnt fel, hogy nem ő az, mikor láttam, hogy borostás, és az 14 évesen nem valószínű:$ Olyan gáz volt, bocsánatot kértem és mentem haza a következő busszal.

14L

2011. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 :) :) :) ***** válasza:
68%
:D
2011. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Júj az tényleg ciki lehetett,hát nem lettem vna a helyedbe.: /
2011. jún. 26. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Indulok munkába, barátnőm utánam szól, hogy vigyem már le a szemetet, amit - szemeteszsák híján - egy vékony, szinte teljesen átlátszó neylonszatyorba tett bele. Én persze elindulok, de mire leértem a lépcsőn, elfelejtettem a kukába bedobni és vittem magammal. Lazán felszálltam a villamosra, utánna a metróra, majd amikor jöttem fel a mozgólépcsőn, akkor döbbentem rá, hogy mit hurcolok magammal...
2011. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Végre 8 év után megszabadultam a zeneiskolától.

A jobbaknak a zárókoncerten még le kellett játszaniuk valamit.

Nekem is kellett, de nagyon paráztam, főleg, hogy mikor kimentem, megláttam az egyik osztálytársamat, és az egyik tanáromat.

Leültem a zongora elé, és elakartam kezdeni játszani. Persze, hogy 3x is újra kezdtem, mert hibáztam, és nem tudtam folytatni. Utána még hibáztam benne nagyon sokat.


Nagyon ciki volt. :S Csak úgy égett a pofámról a bőr, de az olyan aranyos volt, hogy mindenki odajött hozzám, és vigasztalt, hogy nem is lehetett a játékomon észrevenni, inkább csak az arcomon. (persze, persze xD)


14/L

2011. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer amikor készűltem zuhanyozni(persze már késő volt és fáradt voltam), az alsóneműt amit levettem magamról bedobtam véletlenűl vagy nem tudom, hogy sikerült a wc-be, el tudjátok képzelni, na szóval nem is mondom tovább...:D
2011. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer falunapon kerestük a haverom tesóját. Megláttam egy nekem háttal álló embert, gondoltam ő az, megfogtam a vállát és rákiabáltam hogy HELÓ!... Nem ő volt az xD És csak nézett rám hogy ki ez az őrült xD Azt kívántam bárcsak most nyelne el a föld xD


Meg egyszer hangversenyen(nem voltam magamnál,most ha belegondolok nagyon hülye voltam)lekiabáltam a zongoratanárt... Kicsit nagyon lehetett hallani...:$

12/L

2011. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
72%
Zuhanyottam és a mostohahugom ( 15 écves ) bejöt hogy hagy nézze meg ahogy zuhanyzok. én ott álltam tök pucérna ő meg elöttem.
2011. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

XD egy élmény volt ezeket olvasgatni XD

nekem sajnos nem volt ilyen...

tényleg nem!

2011. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

egyszer laptopoztam az ágyon, és felálltam, h igyak egy pohár vizet. csak hát elszédültem (mert hirtelen álltam fel) és visszaestem az ágyra... :S de ebben a klasszikus filmes-pózban, kéz a homlokon, stb stb. (de nem direkt pózoltam!!!) persze az egész család látta, és egy hónapig Csipkerózsikának csúfoltak miatta :(


egyszer tornaórán eltört a szemüvegem (még másodikban)és délután apa vitt haza kocsival. de mivel nem volt szemüvegem, ezért véletlenül a parkolóban egy másik tökugyanolyan autóhoz mentem oda.. :S apám persze ezt is elmesélte otthon, és megint hetekig rajtam röhögött az egész család :(

2011. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!