Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » HÁny éves korban kezd el egy...

HÁny éves korban kezd el egy lány pasizni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 09:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

21 éves vagyok.

Mikor még általánosba jártam, nálunk nem volt olyan, hogy 2 ember járt. Persze 1-2 kivétel mindig akadt. Középsuliba felkerültem, ott meg volt 7 lány az osztályban, és simán kinéztek, mert ők voltak a hű de menő csajok.


Szóval ez hely függő is. Nyilván városban hamarabb csitrisednek a diákok, és ahogy telik az idő, ez még jobban így van.

2011. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
66%

Igen,igen.

Én most vagyok 16. és még nincs barátom,de már az osztályomból általánosban sok lány volt barátjuk .Smároltak, volt a ki már nem volt szűz hetedikbe..

A most tani 12-13 éves "nagy lányok" túl sokat képzelnek magukról.

2011. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 éves vagyok, és nem pasizok, szerelmes az már voltam, de sohasem foglalkoztam vele, és senkinek sem mondtam el. és nem is közeledtem hozzá, magamban őriztem. Úgy mintha az életem nagy titka lenne. De amúgy már pár osztálytársam nagyba csókolózik meg minden.. :\

13L

2011. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!

Én sem pasizok. Nem járok bulikba sem, nem cigizek, nem iszok (antialkoholista vagyok, soha egy korty alkoholt nem ittam még, és ez így is marad). 15,5 éves lány vagyok, soha nem volt még barátom, mert nem érdekelnek a korombeliek (soha nem is érdekeltek, mivel apakomplexusom van, de ez most nem igazán tartozik ide). Az összes osztálytársamnak volt már barátja, csak nekem nem. De nem is bánom. Én csak akkor fogok járni valakivel, ha tényleg szeretem, és ő is engem! Azért, hogy legyen valakim, nem fogok összejönni senkivel! Akkor sem, ha csak 26,32, vagy esetleg csak 59 évesen talál rám a szerelem. Szerintem nagyon fontos, hogy egy kapcsolatban mélyek legyenek az érzelmek, amiket nem minden tinédzser, és nem minden esetben érez, vagy képes kezelni. Esetleg a szerelmet összetéveszti a rajongással (bevallom, velem is előfordult már ez, körülbelül 2 éve).

A szex pedig, nem hiszem, hogy jó ötlet akkor, ha csak a vágyak irányítanak minket. Egy tinédzser ne feküdjön le senkivel, miközben nem is szerelmes! Ha a szerelem már ezer fokon ég, akkor jöjjön a szex! Szerintem a szex vagy érzelmi alapon történjen, vagy sehogy. Azért lefeküdni valakivel, mert a többiek már nem szüzek, nagy butaság! És szinte biztos, hogy az illető később meg is bánja, hogy odaadta magát valakinek, akit nem is szeretett. Erre a hibára szerintem felnőttként lehet rájönni, amikor már tényleg képes egy ember érezni, hogy mi is az a szerelem. Elég konzervatív a gondolkodásom, még talán néhány felnőtthöz képest is. Ezt sokan megjegyezték már, néhányan hátrányként, sajnos! De én szeretnék ilyen maradni, és merem remélni, hogy vannak még hozzám hasonlóak sokan! Ebben a világban nem könnyű ilyennek lenni/maradni, miközben már szinte mindenhonnan a szex, meg a pénz folyik, mivel szerintem sajnos már csak ezek motiválják, irányítják a világot. Még a tinimagazinokban is arra buzdítanak minket, tinédzsereket, hogy bulizzunk, fiúzzunk, és tegyünk a korunkhoz talán nem illő dolgokat is.

Én azt üzenném most minden velem egykorúnak, hogy gondolja végig, milyen életet szeretne majd élni! Az idegességet (amire sok általam megkérdezett fiatal hivatkozik a dohányzás okaként) le lehet vezetni futással, sporttal is! Remélem, mellettem még sokan választják ezt az (helyesebb) utat! Most már nem az számít felnőttnek, aki cigizik (mivel olyan sokan lettek az ilyen tinédzserek) , hanem az, aki nemet tud mondani erre az életmódra!

Bocsánat, hogy egy kicsit terjengősre sikerült ez az iromány, de meg szerettem volna írni a véleményemet erről.

Üdv! 16/Lány

2011. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy minden fiús anya álma:)

Remélem,hogy a fiam,ha majd felnő ilyen lányt vesz feleségül,mint amilyen te vagy.

2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Scott_W válasza:
100%

Az őszinte válasz erre az, hogy "manapság fogalmam sincs"


Régen, középiskola felső évfolyamán csattantak el "első csókok" és a suli vége felé lehetett tudni, hogy ha valakikből egy "pár" lett.


Mostanra viszont szinte mindenhonnan ömlik a "persze, menj és csináld csak" üzenet a tinikre, nem is csodálom ha a nagy többség megeszi amit mondanak nekik a tini újságokat, műsorokat vezető "félistenek".


Szomorú ez, nem csak azért mert az olyan dolgokat mint az első csók - ami az én generációmban még különleges és emlékezetes volt - degradálja ez a felpörgetett tempó, hanem azért is mert veszélyes lehet a megfelelő tudás nélkül "pasizni". :(

2011. júl. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
75%

Én 18 éves fiú vagyok, 17 évesen volt először barátnőm(azóta is vele, lassan 2 éve). Mindig is irtóztam a koravén gondolkodású fiataloktól :) Szerintem nyitottnak kell lenni ésszerű keretek között, persze ezt nagyon nehéz megítélni, de a 30 fölöttiek ne mondják hogy nem voltak fiatalok és nem csináltak hülyeségeket! Kellenek alkalmak, hogy rájöjjön mindenki az élet értelmére, vagy hogy mi a jó neki, ez sajnos nem jön össze elsőre.


Ugye a kérdés arra irányult hogy mikor kezdenek pasizni, az nem ugyanaz hogy mikor kezdik a szexuális életüket, bár kétségkívül az Érdeklődés kezdete már intő jel... De nem biztos hogy egy esetleges negatív élmény nem veti ezt vissza.


A szülőkön rengeteg múlik, egyáltalán a felfogásuk, az engedékenységük és adott lehetőségeken. Az a szülő ne sápítozzon aki a gyerekét elengedi hajnalig bulizni, mert addig BÁRMI történhet vele, és a szüzesség elvesztés még a jobbik dolgokhoz számíthat ha a legrosszabbat nézzük...

Ugyanakkor baleset v hülyeség érheti otthon is persze, azért nem kell messze menni :)


Beszélgetni kell velük, hogy tudják milyen az érett hozzállás, saját tapasztalatok alapján levont következtetések... Ezekről sokszor nem beszélnek otthon, vagy ha igen az is néha rosszul sikerül.


Tehát én javarészt a szülőket okolom... 14 év körül az ember még szinte csak egy tanuló ösztönlény =)... Nem kell csodákat várni.

2011. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
49%
14:50-es vagyok, az előző, bocsánat elírtam mert 16 voltam amikor először bnőm lett =)
2011. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
55%

sziasztok.. 15/L


Általános 6. osztályába volt az első barátom, de az is csak azért mert az osztály legpasizósabb csaja volt a legjobb barátom (minden héten másik fiúval smárolt.. lassan már nem volt fiú akivel nem csókolózott volna) és ő mutatott be annak a bizonyos fiúnak. Elég rossz híre volt, mert ivott, cigizett. Annyi idős fejjel nekem ez még izgalmasabbá tette. Összejöttünk.. TITOKBA. Közel 3 hónapig együtt voltunk, aztán nagyon csúnyán pofára ejtett.. Próbáltam magam túl tenni rajta de nem igazán sikerült. Pár hónappal később rákérdeztem nála h újra kezdhetnénk e, de ő lazán lepattintott, mert mindig újabb és újabb csajokra vágyott. 1 évembe telt mire újra úgy néztem a pasikra, hogy jajj de aranyos, jajj de édes. 8-os voltam mikor összejöttem 2. barátommal (5 hónapos kapcsolat), de nem volt nála valami igazi. Én mondtam ki, hogy vége. Az első barátommal nem laktunk egy helyen, ezért nem láttam, csak nagyon ritkán. 3szor gondolta úgy h újra kezdhetnénk, de én úgy döntöttem, hogy már azért se. Ez volt az az érzés amit azért tettem mert még kicsi voltam és nem mértem föl a helyzet súlyát. 2 évvel később, hogy szakítottunk az elsú barátommal arra lettem figyelmes (mert mindig érdekelt hogy mi van vele), hogy nagyon sokat változott. 3 évvel a szakításunk után, annyit változott ő maga is és én is (nem cigizik olyan sokat.. fél évente egy buli de az is csak úgy szolidan), hogy amikor egyszer teljesen véletlenül össze hozta utunkat a sors ÚJRA KEZDTÜK. 15 éves fejjel ez a kapcsolat már teljesen igazi már a szülők is megismerték és azt hiszem megtaláltam az igazit. Itt a bizonyíték, hogy semmi értelme fiatalon kezdeni, mert ha tényleg szereted őt, akkor később is lesz rá esély, hogy együtt lehessünk.


A szex-re pedig én csak annyit tudok mondani, hogy ugye én két fiúval voltam együtt. A második barátomról tudtam, hogy ő szeretné, de én nem engedtem és ő ezt teljesen megértette. Viszont ez a kérdés már fölmerül jelenlegi barátomnál is. Nem mondom, hogy nem tenném meg, de van annyi eszem, hogy nem fogom. (anya nem beszélt nekem ezekről mindenre magam jöttem rá, de azt hiszem ez csak érettebb gondolkodásúvá tett) Ami pedig a lényeg, hogy azt mondta a barátom, hogy ha akarnám se tenné meg most, mivel hogy legyünk együtt legalább egy évig és majd akkor meglátjuk. Vannak még ilyen fiúk is :D


Ez az én saját kamaszkorom története, ami nagyon remélem, hogy együtt folytatódik a barátommal. NEM KELL ELSIETNI SEMMIT.

2011. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%
Én jelenleg 18 vagyok.. a pasik kb 14 évesen kezdtek érdekelni, az első barátom 8.os koromban volt, azóta volt sok...a szüzességemet viszont áprilisban volt egy éve, hogy elvesztettem .. tehát oké, hogy voltak pasik, de ha úgy nézzük nem komoly :)lehet ezt ésszel is csinálni. Ésnem bántam meg, hogy nem 14 évesen egy bokor alatt vesztettem el, hanem érettebben, a jelenlegi komoly szerelmemmel, itthon, ágyban. Mindenkinek ezt ajánlanám...
2011. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!