Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » HÁny éves korban kezd el egy...

HÁny éves korban kezd el egy lány pasizni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 09:52
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Azzal nincs baj, ha a lány korán kezd pasizni, csak ne adja magát oda könnyen. És persze ne kezdjen el inni, cigizni. Sokan ezt csinálják, mert azt hiszik, hogy a pár évvel idősebb srácoknál ez bejön. Hát nem. Inkább gusztustalan. Úgy tudjátok kiszűrni a pasikat, akik csak lefeküdni akarnak, hogy azt mondod: Fél év együttlét után lehet szó szexről. Ha szeret, vár. Mi is Így csináltuk, már nagyon vártam, közel járt a 17-hez. Így még jobb volt. Ez abból a szempontból is fontos, hogy ha úgy indítasz, hogy odaadod neki magad, akkor nem tisztel, teljesen más lesz a kapcsolatotok. Két éve vagyunk együtt.


18f

2011. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 4. 09:14
 23/26 anonim válasza:
0%

szia (:

én 15/L vagyok, és fél éve avgyok együtt a két évvel idősebb barátommal...

és sztem nincs abban semmi ha egy lány hamar kezd el pasizni.

am tök uncsi az élet ha nem vagy szerelmes:D

2011. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Nálunk az osztályban, már olyan 3-4ben kezdődött! Akkor még csak... a hátsó fertáját rázta a fiúk orra előtt ( ez még most is így volt), és azóta folyamatosan... Sőt a 8. évben pedig szó nélkül lekapta ugyan az a lány szinte minden fiút. Még jó. hogy nekünk sikerült elkerülnünk ezt az erkölcsi fertőt-.-

Aztán egy másik ismerősöm(14éves) meg másfél éve van együtt a barátjával. (22éves)Bele sem merek gondolni mit csinálhatnak....

2011. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Torpetipi válasza:
12, de néha 11 is
2011. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
10-11-12-13-14----...
2013. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!