Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szulok! Mit szolnátok ha...

Szulok! Mit szolnátok ha megtudatok hogy a gyereketek cigizik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem agyoncsapnának ha cigiznék. Egy az anyám mint vmi vadász kutya rögtön észrevesz minden szagot. Meg nem akarok 40 évesen majd tüdőrákba meghalni. Szóval én nem cigizek és nem is tervezem. Van amikor a szagától is rosszul vagyok, ugyanis apu cigizik és mikor ocsiba rágyujt (lehuzott ablaknál persze) de hát akkor se meg ki tökéletesen a szag mindig rosszul vagyok és a fejem is majd szét durran de sose szólok érte. Am még nem is probáltam, de közeljövőben nem is tervezem. Amugy anyu azt mondta ha ki akarom probálni akkor apuval probáljam ki, de ha rászokok agyoncsap. xdd Lehet h gáz h én igy álok hozzá és nem ugy mint atöbbi tizenéves h ettől milyen menő -.-"

14,5/L

2011. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Igaz én nem vagyok szülő, de a barátaim közül akiknek megtiltották azok most titokban csinálják szóval annak semmi értelme. engem úgy győzött meg anyukám a cigi káros hatásáról hogy mesélt a tüdő-rákról meg ilyen betegségekről 16/l
2011. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok szülő, de én megelőzném, hogy rászoktassák a haverjai. 13-14 éves korában adnék neki egy szálat, hogy próbálja ki. Persze, ha ő is úgy gondolja. De azt persze nem mondanám el neki, hogy hogy kell rendesen letüdőzni. Valószínűleg neki fog állni köhögni a füst miatt, és többet nem is kell majd neki. Ha meg mégis, akkor mondom majd neki, hogy ésszel dohányozzon. Nem fogom tiltani neki, mert én is dohányzom. Nálam mondjuk az, volt hogy amikor anya megtudtam, mert elmondtam neki kért egy szálat, hogy milyen, mert ő akkor már jó pár éve nem gyújtott rá. Szóval nálunk ez nem volt probléma. Ez volt körülbelül 3éve.

18L

2011. júl. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

*megtudta. Bocsi, véletlenül elírtam.

2011. júl. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
örülnék, mivel a középiskolában aki nem cigizik ki fogják közösíteni. Én is el kezdtem már. Edzem magam.
2012. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!