Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen szakmát szeretnétek...

Milyen szakmát szeretnétek majd? Hány gyereketek lesz, és hogy fogják hívni őket?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok, már régóta szeretnék színésznő lenni. Úgy tervezem, hogy két gyerekem lesz. Lánynevek közül a kedvenceim a Lola és a Luca, fiúnevek közül pedig a Soma és a Félix. :-)
2011. júl. 18. 16:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

annyira nem tudom,hogy mi akarok lenni,pedig már ideje lnne eldöntenem,de talán jogra szeretnék menni. először bent szeertnék lakni a fővárosban,majd pár éven belül kiszeretnék költözni a környékére,bár legszívesebben komárom környékén élnék,csak ha jogász leszek,nem oylan szakra szeretnék menni,amit itt is lehet végezni.

2-3 gyereket szeertnék,nem számít,hogy fiú vagy lány,csak egészséges legyen. lány nevek : Anna,Liliána,Emese

Fiú : Dániel,Máté,Tamás

2011. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%

Énekesnő [nem csak úgy hirtelen jött ötlet. akkor kezdtem el komolyan gondolkodni azon, hogy énekesnő leszek, mikor már a sokadik ember mondta, hogy érdemes lenne az énekléssel foglalkoznom, mikor felnövök, illetve sokszor kérnek/kértek fel, hogy szerepeljek fellépéseken, volt olyan, aki azt mondta, hogy benevez engem a megasztárba, stbstb... nem kérkedni akarok, csak imádom, mikor leszólnak itt, hogy szálljak le a földre, és ne álmodozzak, mert úgyse fog teljesülni. IGENIS teljesülhet, csak AKARNI és TENNI kell, nem pedig várni a szerencsét, hogy majd felfedeznek, ha nem csinálok semmit.] vagy gyermekorvos szeretnék lenni.

2-3 gyereket szeretnék. Nagyon maximum 4et, a 2 pedig az minimum.

Lánynevek, amik tetszenek: Viktória, Eszter, Lilla, Diána, stbstb...nagyon sok van, nem sorolom fel mindet.

Fiúnevek, amik tetszenek: Dávid, Bálint, Dániel, Bence, Dominik...igazából ebből kevesebb van, csak kapásból több ugrott be, mint lánynevekből.

Ha már mindenki leírta, akkor én is:

Ahol élni szeretnék majd:

1.USA-Kalifornia-Los Angeles/San Diego

2.Ausztrália-Melbourne

3.Németország-Düsseldorf/Frankfurt/Stuttgart/München ... nagyjából mindegy

4.Ausztria-Bécs

esetleg, de nagyon esetleg:

5.Magyarország-Budapest


Szóval mindenképpen nagyvárosban szeretnék élni. És vagy a városnak a külvárosi, csendesebb részén egy kertesházban [tudom, hogy külföldön ehhez rengeteeeeeg pénz kell], vagy pedig valami a belvárosban, a legpörgősebb részen egy többhálószobás panelban/lakásban.

Tudom, hogy a kettő ellentéte egymásnak, de mindkettő vonz, más-más okokból.:)

De az, hogy hová fogok kimenni, nagyban fog függeni attól, hogy végülis mi lesz majd a foglalkozásom. Lehet, hogy majd valami egészen más leszek, mint amit most elterveztem. [igazából 4 éves korom óta gyerekorvos szeretnék lenni x) ]

Ja, és mielőtt megint lelennék ugatva, hogy csak álmodozzak nyugodtan USA-rol meg Ausztráliáról, mert rohadtnehéz kijutni és mert rohadtdrága; elmondom, hogy tudom. ~~


14/L

2011. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes, hogy 2 hozzászólásban is olvastam hogy az illető történelemmel szeretne foglalkozni :-) Én is imádom a történelmet, csak senki mást nem ismerek aki szintén, ezért meglep. Szakmát illetően történelem-magyar/angol (még nem döntöttem, mit szeretnék mellé) tanár leszek, ez már 95%-osan el van döntve, ha mégsem ez lennék akkor újságíró vagy tolmács. 2-3 gyermeket szeretnék, neveket illetően mindig más tetszik, de a legjobban:

Fiú: Levente, András, Máté

Lány: Georgina, Lilla, Olívia

2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
78%

Szia!

Én is rengeteget szeretném utazni, világot látni. Búvárkodni, modellkedni, azzal foglalkozni, amit szeretek.:)

2 gyerekem lesz: ha fiú, akkor Márk, ha lány akkor Odett vagy Zita:D

2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14%

Milyen érdekes hogy sok kis csitri álmodozik külföldről saját hazáját megtagadva. Nem azt mondom hogy ne menjenek ki külföldre mert én is dolgoznék egy ideig ott de azért ott sincs kolbászból a kerítés kislányaim :)


Meg azért néhány név is odabasz Alexander, Odett (pfff) ?

2011. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

Én legszívesebben az USA-ba mennék mondjuk New York-ba vagy Franciaországba vmilyen óceánparti csendesebb városba. Én fodrász szeretnék lenni de ez még nem tuti.Sztem 2 gyerekem lesz vagy max 3. Lánynevek amik tetszenek:Olívia,Linda,Emma,Alexandra. Fiúnevek amik etszenek:Miklós,Péter,Dávid.


L/15

2011. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%

23:59-nek

Miért ne álmodozhatnának arról,hogy külföldön éljenek? Nem biztos,hogy sikerülni fog. Miért kéne M.O.-n maradni? Ide születtünk,de nem kell itt élnünk.Szabad emberek vagyunk,van választási jogunk. x

2011. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
23:59, ennyire unatkozol?
2011. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%

Én az újságírói pálya felé haladok gőzerővel, eddig sikeresen, bár azért akad még néhány leküzdendő akadály.

Gyerek...hát az még nagyon messze van. :D


Ezt a külföldmániát annyira én sem értem, tekintve hogy az ezt hangoztatók többsége még bőven nem tudja, mik az igazi gondok (hála Istennek, én sem). Az én célom Magyarország, és tudom, hogy jelenleg nem valami jó hely, de ha egyszer netán fellendülne én itt akarok lenni és közelről látni! :D

2011. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%
Én orvos szeretnék lenni. Ha elvégeztem az egyetemet szeretnék pár évig olaszországban élni, majd hazajönni itt letelepedni, egy szép nagy kertes családi házat. Szeretnék egy olasz férjet:D, 2 gyereket akik egypetéjű ikrek legyenek és fiúk :D Nevek: Dominik és Dani . Hm ebből talán az egyetem összejön :D pár nap múlva megtudjuk:P és remélem a többi is sikerülni fog :P
2011. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!