Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szoktatok visszaszól...

Kamaszok! Szoktatok visszaszólni vagy ordibálni a szüleitekkel (LENT)?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már az anyámból, mindig csesztet, mást nem is hallok tőle csak azt, hogy én egy kur*va meg haszontalan vagyok, meg hogy így meg úgy.

Érzem, hogy ezt már nem bírom sokáig, régóta tűröm már azt amit csinál, és egyszer úgy ráordítanék! Egyszerűen gyűlölöm! (Csak hát félek tőle és ezért nem merek sosem visszaszólni.)


2011. júl. 19. 20:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

visszabeszélni de csak finoman :D mert apa átrendezné a képem... :)


18f

2011. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
igen, szoktam vele veszekedni. általában azért veszekszik velem, hogy "ingyenélő vagyok", tehát hogy kérek egy csomó pénzt, meg vesz nekem egy csomó ruhát, stb. de cserébe nem csinálok semmit nem csinálom meg a házimumkákat amikre megkér, stb.. és ezekből szokott vita lenni hogy nem mosogatok el stb
2011. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
akkor csak próbáld MEGÉRTEni. kérdezd meg tőle hogy most akkor MI A BAJ? és teygél ellene. legyél NYUGODT
2011. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 cili cica válasza:
100%
aki nem hiszi el az egy nagy barom nekem is ugy van egyszer takaritotam a szombát porszivoztam azt asztmondja az asztal alatt még két kiló kosz van te haszontalan qrva azt oda még nem is étem el
2011. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én is veszekedtem anyával 13-15 éves koromban szinte mindenen. De már nem tök jól kijövök vele. Igaz én azért mindig mindent megtudtam vele beszélni.

Hallgasd végig amit mond és ne szólj vissza (tudom ez nehéz), akkor utána már ő sem tud veled kiabálni.

18L

2011. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:17


Hát mondjuk egy idegbeteggel elég nehéz beszélni, még akkor is hogyha nyugodt, mert két mp múlva kitör belőle.


Egyébként ja, nyugodt vagyok nagyon, ha meg kiabál akkor általában felhúzok a szobámba..

2011. júl. 21. 14:41
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
kb én verem el anyámat otthon. és én is nevelem. nem való szülőnek
2011. aug. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sose ordibáltam anyával, de a mai napig szoktam vitatkozni vele, mert bedurcizok, de fél órán belül bocsánatot kérek és megölelem, mert hamar lenyugszok és átgondolom a dolgokat. Apával nem is mernék vitatkozni, veszekedni, de ő amúgy se velünk él.
2016. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!