Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem enged meg csomó...

Miért nem enged meg csomó dolgot anyukám? Nem vagyok már olyan kicsi.

Figyelt kérdés

Először is, a körömfestés..Az összes barátom szinte festi a körmét, ha nem is a suliba, de nekem anyukám még az ÁTLÁTSZÓ /körömerősítő/ lakkot sem engedi meg..


A másik a...melltartó. Irtó gáz, mert az osztályomból azok is hordanak, akiknek semmi mellük nincs. Nekem azért lenne mit "eltakarnom" ugyanis nem olyan kicsi, és ami a legrosszab, hogy iszonyatosan hegyes. Nagyon ronda, az összes pólóm hülyén áll emiatt.

De anyukám szerint a melltartó (top) teljesen felesleges.


12/L


2011. júl. 25. 11:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

12:23-as vagyok még


A melltartóról is beszélgethetnél vele, hogy neked ciki, és esetleg csúfolnak érte, még ha ez nem is igaz...Ha pedig van zsebpénzed megveheted magadnak is, ugyanígy besétálhatsz egy boltba is egy csomag eldobható borotváért.

Én ilyen tájt kezdtem el szedni a szemöldökömet is, alig maradt valami...:D De ma már tökéletes formája van. Ezzel természetesen még ráérsz, ha nem nő egybe, stb. De kizárólag csak kozmetikussal szedesd ki! :) Én megjártam, én is inkább a kozmetikust választanám....sok idő mire visszanő egy szemöldök..:)

2011. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne szőrteleníthetne ??

Azért, emrt 12 éves ? Attól még nem ember ? Nem kell azt gonodlni mindjárt, hogy a pasijának szedi le a szőrt. Arra nem gondoltok, hogy őt zavarja ? Ettől egyáltalán nem veszik el a gyerekkora, hogy hetente egyszer legyantázza a lábát. Nekem is szőrős volt 12 éves koromban, és tudjátok mennyit cikiztek vele ? Kábé megkeserítették az életemet...


Melltartót pedig igazán hordhatnál. Teljesen megértem a problémádat. Nekem is csúcsos volt ebben az időszakban, aztán vettünk anyával melltartót, és sokkal jobb. A melltartó viselése nem korhoz kötött, hanem mérettől függ. Ha úgy érzed, hogy szükséged van rá, akkor nyugodtan.

A többi válaszoló meg elfelejtette, hogy milyen is gyereknek lenni és hogy miylen gonoszak is a kortársak...

2011. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most gyantázták le a lábamat (jajjjj), és a kozmetikus azt mondta, hogy ne borotváljunk, mert attól csak erősebb lesz. A szemöldökömet is kiszedték, mert össze volt nőve, de most már jó... nekem anyukám mondta kozmetikust, de a szőrtelenítést ő sem akarta megengedni. A körömfestést nekem sem engedik, pedig én is szeretnék... a top pedig alap. Azt biztos beszéld meg vele, mert tényleg elég gáz lehet, amit leírtál.

Sok szerencsét!

13L

2011. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6%
Nekem a szemöldökszedés és a szőrtelenítés 23 éves koromban történhetett meg először. Na ezek után döntsétek el, hogy ki mihez kicsi.
2011. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia én szeptemberben leszek 12. És egy kicsit hasonló helyzetben vagyok.


Nekem a körömfestéssdel semi bajom. (Bár májusig rágtam a körmöm)


A melltartókkal én is így vagyok

2011. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!