Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most megyek 7. -be de már...

Most megyek 7. -be de már rettegek a 8. -os vizsgáktól stb. Hogyan tudnám megnyugtatni magam? Egész szünetben ezen kattogok/tam és ezért a szünet egyetlen percét sem tudtam kiélvezni. Nem vagyok olyan jó tanuló.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 23:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne aggódj mert felesleges! Az csak a teljesítményedet fogja rontani ha túlzottan izgulsz. Én töriből írtam úgy h egyáltalán nem tanultam rá mert elég nagy hajtás volt a suliban és egysz. már nem volt hozzá türelmem, és 4-es lett! A matekom 3-as lett de ez mondjuk nem csoda mert matekból elég gyenge vok sajnos. A bioszom 5-ös lett az irodalommal együtt. A nyelvtanom 4-es lett de abból egyébként is 4-es vok. A német lehetett vna 5-ös mert a szóbelim annyi lett csak az írásbelit is hozzászámította a tanár az meg 3-as. :S Mondjuk melettem nem ült senki aki segítsen mint a többieknek,ráadásul naon nehéz volt,így 4-est kaptam. 4,6 lettem év végén és felvettek az áhított suliba. Egy tanács:ne akarj 2 nap alatt megtanulni 10envalahány tételt mert nem fog menni. Oszd be magadnak h egy nap hány tételt tanulsz és kövesd azt. Ne halogasd soha h ó majd hnap,most nincs kedvem. Mert hnap is majd később lesz belőle,és a végén sok marad egyszerre. Nyugi! :)


L/15

2011. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nagyon félek, főleg a szóbeliktől. :/ Angolból már rettenetesen rossz vagyok és abból is van szóbeli. Félek :S
2011. júl. 31. 22:55
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Nyugodj meg!

Én is 7.-es leszek. De még van időnk, csak sokat kell tanulni;), de nem szabd túlhajszolni magadat! Ha valami nagyon nem megy, akkor kérj segítséget!

Sok sikert!

Ági

2011. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
51%
elég ha 2essel megúszol mindent :) de átengednek akármilyen a teljesítmény mert nem olyan ge*ik (milyen hihetetlen de igaz :D) h ne mehess tovább másik suliba
2011. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Most leszek 8.os :O
2012. jún. 17. 16:46
 16/21 anonim ***** válasza:
Én meg 9c-s és nagyon izgulok xd de tudom hogy nincs mitől de akkor is xd
2012. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó, én is 9.c-s leszek:DDD
2012. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
:D az jó. mindjárt kiderül , hogy osztálytársak leszünk xDD
2012. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Beállhatok harmadiknak a leendő 9. c-sek sorába?:D

Kérdező, csillapodj, nem nagy kunszt a felvételi-időszak végigvivése, főleg ha valóságalapú a pletyka, mely szerint idén eltörlődik a központi írásbeli.

2012. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Beállhatsz :DD Ha idén eltörlődik akkor mi szívtuk a legnagyobbat xd
2012. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!