Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom vegetáriánus akar...

Lányom vegetáriánus akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az új dilije, hogy ő nem eszi meg a húst. Egyfolytában arról beszél hogy az állatok kizsákmányolása így meg úgy. Nem helyeslem hogy nem eszik húst és se pénzem, se energiám három felé főzni.
2011. aug. 10. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

hagyd,ha ráerőlteted csak rosszabb lesz és soha többet nem fog húst enni.

meg lehet oldani.

2011. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd rá tényleg. Majd rájön magától is, hogy hülyeség. Annó én is ilyen voltam 15évesen. Aztán vérszegény lettem, az első rosszullétem után megjött az eszem hál istennek :)
2011. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem beszélj orvossal. Ő még fejlődésben van, és mindenféle táplálékra szüksége van a szervezetének.
2011. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés, hány éves. A vegetáriánusoknál általában az a probléma, hogy nem fogyasztanak elegendő fehérjét. Erre kell vigyázni.
2011. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
15 éves, azt mondja tojást enne, de egyszerűen nem tudom megetetni vele a húst. Nem hajlandó rá. Büntettem már mindennel...
2011. aug. 10. 18:18
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha bünteted, akkor csak sokkal rosszabb lesz. Legyél vele türelmes, de orvossal mindenképpen beszélj!
2011. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Mond meg neki, hogy ezzel nem segít az állatokon, az a csirke ami elé kerül már rég le lett vágva, nem ti vágtátok le. Azért mert ő nem eszik húst nem fognak kevesebb állatot levágni és többet megkímélni. A fejlődésben lévő szervezetnek meg kell a táplálék, magyarázd el, ha kicsi és fejletlen és gyenge akar lenni, akkor nosza rajta... De egyféle ebéd lesz, ha nem eszi a saját baja, hidd el ha éhes lesz azt is meg fogja enni.
2011. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Hagyjad.Egye ami van,ha nem kell neki a hús,szépen kiválogatja.Nehogy már ő határozza meg,hogy mit egyetek,az új dilije miatt.
2011. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem helyesen cselekszik a lányod.
2011. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Ismerős a helyzet...Én kb. 8 éves korom óta vegetáriánus akarok lenni,vagyis szinte az vagyok ,mivel csak csirkét eszem. Én is így gondolom,hogy az állatokat bántják.Szerintem lehet nyugodtan Vegetáriánnus,ha megeszi a sóskát és spenótót,mert abban sok vas van.Remélem szereti a zöldségeket, mivel én eléggé finnyás vagyok. :)
2011. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!