Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lánynak magassarkút?

13 éves lánynak magassarkút?

Figyelt kérdés

Van egy kislányom, 13 éves, vagyis nem is olyan kicsi (174 cm magas, és 53-55 kg)

Kapott egy alkalmi ruhát. Pánt nélküli, mell alatt szabott, melltől lefelé A vonalú, kicsit térd fölé ér.

Gyönyörűen áll rajta, illik az személyiségéhez, mert tud elég komoly is lenni.

Az a kérdésem, hogy milyen cipőt kaphat hozzá. Szerintem gyönyörűen mutatna, egy nem 15 cm-es, de kicsit magassarkúval.... szerintetek vehetek neki ilyet, vagy vegye föl inkább balerinacipővel (magyarul baba ciő, topánka)??? Hogy értsétek mire gondolok linkelek egy képet egy cipőről, amilyenre gondolok.

Hasonló helyzetben lévő anyukák, segítenétek??


[link]


2011. aug. 17. 11:59
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Hát abban biztos lehet kedves előttem szóló, hogy az én lányomból nem lesz csitri!!!Vagy legalábbis, amíg én vagyok az anyja nem!!!

Afelől gondoskodok, hogy csak alkalmakra vegye fel!

2011. aug. 23. 12:41
 32/39 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igencsak furcsa a logikája, nem értem, hogyan kapcsolta össze az alkalmi magassarkút a ķurvulással, de gratulálok. ;D Anyukám nekem 11 évesen választott egy 3 centis sarkú teltalpas topánkát, de jéé, utálom a szoknyát és nem érzem magamat késznek ahhoz, hogy egyáltalán járjak egy fiúval. Mégegy témát írnék offban, hogy nem értem, hogy miért olyan iszonyat magas a 174cm, hogy azt hiszi némelyik lány, hogy sose talál olyan magas fiút. Egyrészt a fiúk általában 14-15 évesen kezdenek el nőni, másrészt lehet, hogy az én városomban mindenki óriás, de nálunk alacsonynak számít a 170cm alatti felnőtt, vagy gimis gyerek. =) Persze ezért nem piszkálódik senki, de na. A kérdésre válaszolva, szerintem nyugodtan felvehet a lányod ahhoz a ruhához egy 4-5 centis sarkú cipőt, mert az elegáns ruhákhoz valóban az illik. =) Viszont mint írták már, valóban kéne gyakorolnia a magassarkúban járást, mert nem lehet túl kellemes hasraesni benne mondjuk egy ballagáson. Amúgy szerintem ne hegyesorrút válasszatok, mert az már tényleg nagyon felnőttes, plusszba kényelmetlen - legalábbis nekem. Meg én jobban szeretem a teltalpas cipőket, bár az nem illik minden ruhához. Nekem ez pl. nagyon bejön: [link]
2011. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Tényleg szép cipő....
2011. aug. 23. 16:02
 34/39 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nyugodtan vehet fel magas sarkút ha bírja . Már nem olyan kicsi . Ha meg nem bírja a lába akkor próbálkozhat a telitalpúval :) !
2011. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem jó ötlet a magassarkú ilyen ruhához. De mivel a lányod elég magas így én inkább egy kisebb sarkú cipőt ajánlanék neki és gyakoroljon otthon benne járni az ünnepély előtt. ;)

2011. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

15 éves leszek, 172 cm vagyok. én felveszem a 10 cm sarkú cipőmet (szerintem egyáltalán nem ribancos...). persze évente kb 2-szer, iskolai ünnepélyre stb. Egy éve kaptam, tudok benne járni. Senki nem szólta meg. Nyugodtan felvehet a lányod egy magassarkút szerintem :) szépek amiket belinkeltél. (:


ilyenet is el tudok képzelni még: [link]

2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
azt a cipőt amit linkeltél szerintem simán felvehetné függetlenül attól hogy milyen magas:) a lényeg hogy tudjon majd benne menni
2011. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, ne törődj az álszent emberekkel, akik szerint 13-14 évesen még alkalomra is elfogadhatatlan egy ízléses magassarkú, hidd el, nekik is csak a monitor mögül van ekkora arcuk.

A cipő, amit a kérdésben linkeltél, szerintem elég öreges. Ha engem kérdezel, inkább olyat válasszatok, aminek kerekebb az orra és kicsit vastagabb a talpa. Ez persze nem 3-4 centis platformokat jelent, de igenis jobban mutat, ha nem ilyen vékony, és persze járni is könnyebb benne.

2013. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Kaphat, simán.
2019. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!