Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lánynak magassarkút?

13 éves lánynak magassarkút?

Figyelt kérdés

Van egy kislányom, 13 éves, vagyis nem is olyan kicsi (174 cm magas, és 53-55 kg)

Kapott egy alkalmi ruhát. Pánt nélküli, mell alatt szabott, melltől lefelé A vonalú, kicsit térd fölé ér.

Gyönyörűen áll rajta, illik az személyiségéhez, mert tud elég komoly is lenni.

Az a kérdésem, hogy milyen cipőt kaphat hozzá. Szerintem gyönyörűen mutatna, egy nem 15 cm-es, de kicsit magassarkúval.... szerintetek vehetek neki ilyet, vagy vegye föl inkább balerinacipővel (magyarul baba ciő, topánka)??? Hogy értsétek mire gondolok linkelek egy képet egy cipőről, amilyenre gondolok.

Hasonló helyzetben lévő anyukák, segítenétek??


[link]


2011. aug. 17. 11:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Én is 13 éves vagyok (vagyis leszek), és 172 cm magas. Egyik osztálytársam 174 (lány), és mi ketten vagyunk a legmagasabbak. Mi is mindig ezen siránkozunk, hogy nem lesz majd fiúnk a magasságunk miatt, de anya mindig nyugtat, hogy úgyis utolérnek majd, meg ilyesmi... Meg engem amúgy is 16-nak néznek kb. (nem mindig örülök ennek. Vagyis örülök neki, csak akkor nem, amikor megkérdezik, és el kell mondanom a valódi korom).

És tényleg szép, amit belinkeltél.

2011. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem balerinacipővel furán nézne ki a ruha, a magassarkú, ha csak alkalmakra veszi fel az nem gázos még ha 174 cm akkor se, mert gondolom nem egész nap viselné.Én a magassarkúra voksolok.
2011. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Szia!

én 16 évesen lettem 174 cm,. cikiztek is (az irigy lányok), hogy minek veszek fel magas sarkút, így is elég magas vagyok. Éppen ezért most 24 évesen tanulgatok benne biztonsággal mozogni.

174 még nem annyira magas, csak a korosztályában, igenis, egy ruha a megfelelő cipővel mutat csak, nem kell nagyon magas, de legyen sarka, ha csak 2 cm akkor is, mert abban egy lány másképpen jár, más lesz a tartása, mint egy "balerina" cipőben. Sok lány olyan tramplin megy benne...

Ne szégyelje a magasságát senki, emrt az bénább, ha összehúzza magát az ember...

Talán a képen láthatón cipőnél egy picit alacsonyabbat választanék, de csak a lányod kora mikatt..

Manapság felveszek 8 cm-es cipőt is, de csak nagyon oylan alkalomra... Párom igaz nem magas:) de nem azért mert nem találtam volna, hanem mert cupidó nyila így talált el, 2-3 cm-rel maasabb mint én, nem zavarja ha a cipő miatt kicsit magasabb leszek..

2011. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

[link]

És egy ekkora sarkú?

A fazont ne nézzétek, nem ilyenre gondolok, csak ennek a sarkát néztem... ez jó lehet?

2011. aug. 22. 15:45
 25/39 anonim válasza:
13 évesen nyugodtan felvehet egy-egy alkalomra picit magasabb sarkú cipőt, és ennyi idősen még az sem ciki, ha nem tud benne tökéletesen járni, nagyjából meg menni fog neki. Különösen ha olyan típust vesztek, aminek kicsit szélesebb vagy ék alakú sarka van.
2011. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Egy kisebb sarkút szerintem nyugodtan felvehet, ha nem fogja rosszul érezni magát hogy még inkább magasabb :)
2011. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Ennek a magassága szerintem is megfelel, botladozni sem fog benne:P

Azért előtte gyakorloljon otthon, hogy tuti stabil legyen (ez sokszor ugye nem is a sarokmagasságtól függ, hanem a sarok fajtájától ugye)


a 24 éves voltam

2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Máté, te hova valósi vagy? Nem véletlenül Miskolcon laksz?


Miskolci vagyok eltaláltad :).

2011. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Női megérzés.....:) Jó tudni, hogy nem csak a lányom ilyen magas ebben a korban....
2011. aug. 23. 09:57
 30/39 anonim válasza:
0%

és csodálkoztam hogy mért van tele a suli elcseszett 12-13éves ribancokkal...

ha alkalomra veszi fel,az oké,de mindig többször és többször akar majd magassarkuban lenni,és hopp,1x csak azt veszed észre,hogy 1 tűsarkús,miniruhás kis csitri lett a lányodból,akin 8. végére,már végigment a fél suli.

de ha vigyázol rá,és nemengeded meg neki,hogy ünnepeken kívül felvegye az oké.:))

csak én látom hogy hogy k*rwásodik el a sok 12év körüli lány.:ss

am jó a cipő.((:

14/L

2011. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!