Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves kamasztársaim! Elárulná...

Kedves kamasztársaim! Elárulnátok nekem, hogy mégis mit szerettek a Fluoréhoz hasonló zenékben?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy már ezer + 1 ilyen kérdést feltettek itt, de én továbbra sem értem. Mondjatok érveket, hogy miért jók az ilyen -szerintem - semmitmondó, nyálas béna zenék. Sp, Fluor...nektek ezek az emberek férfiasak? Jól néznek ki? Miért? Én rockot hallgatok, nem ítélem el senki zenei ízlését, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Nem veszekedést akarok kirobbantani, csak a véleményetek érdekelne. :)

18 éves lány vagyok.


2011. aug. 17. 17:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

na ez engem is érdekel már régóta :). Nem tudom egyszerűen felfogni azt, hogy pl. ennéla számnál http://www.youtube.com/watch?v=_Bk0PlEIpa8 jobb egy SP vagy egy Fluor.

15L

2011. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Többségében én is rockot hallgatok, de nagyon vegyes az izlésem. a jazztől a popig mindent szeretek(kivéve rapp) és midnen műfajban vannak nagy kedvenceim.

Sp számomra egy nyálas kis valami, hangja kb. nulla, sikerét a stúdióban dolgozó emberkéknek köszönheti,akik szépen kicicomázták a hangját. Fluornak még lenne hangja, de ezek a lájkolnám a lájkod és egyéb cukiságoktól falat kaparom. :D

15/L

2011. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok már kamasz, és Flourt és társait sem szeretem, de én meg azt nem értem, miért nem mindegy, ki milyen zenét szeret. Senkit nem lehet ez alapján megítélni!
2011. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mint írtam, engem a vélemények érdekelnek. Nem ítélkezem. Egy egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni arról, amit nem tudsz, vagy ami érdekel. Én éltem ezzel a lehetőséggel.
2011. aug. 17. 17:51
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 8,hogy ki milyen zenét hallgat, de kezd bizarr lenni, hogy egyre több sp-hez és fluorhoz hasonló sráccal találkozom. nekem még MM is érthetetlen. :D

2. voltam.

2011. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Sp és MM-et gyűlölöm de régen Fluor Filigránnak még jó hangja volt ma már meg buzult.. de az egyik rég száma pl ez : http://www.youtube.com/watch?v=jaQ9fI-N_Fo még jó szám volt de most pff....
2011. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

Mind a 3-at: SP-t fluort és MM-et is utálom


Rammstein fan vagyok.

2011. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
Ja és 13/F.
2011. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
ez az utalas is divatbol van mar. Juuj, de meno vagyok, mert egy kis b*zinak tartom oket. En se szeretem az ilyeneket, nem is tartom semmire, de nem reklamozom, h fuu, mekkore homokladak . Nem foglalkozom veluk, mert nem erdekelnek. Es az sem erdekel, ha most lepontoztok ezert ;)
2011. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Nem lenne ezekkel semmi gond, ha nem őket nyomatnák mindenhol... -.-"

Tiszteletben kell tartani mások zenei ízlését. :D

2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!