Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves kamasztársaim! Elárulná...

Kedves kamasztársaim! Elárulnátok nekem, hogy mégis mit szerettek a Fluoréhoz hasonló zenékben?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy már ezer + 1 ilyen kérdést feltettek itt, de én továbbra sem értem. Mondjatok érveket, hogy miért jók az ilyen -szerintem - semmitmondó, nyálas béna zenék. Sp, Fluor...nektek ezek az emberek férfiasak? Jól néznek ki? Miért? Én rockot hallgatok, nem ítélem el senki zenei ízlését, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Nem veszekedést akarok kirobbantani, csak a véleményetek érdekelne. :)

18 éves lány vagyok.


2011. aug. 17. 17:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

semmit, pfuj de utálom

MetallicA 4 ewah

egyébkéntmeg az én ismerősi körömben mintha egyre jobban apadna a népszerűségük...szerencsére>.<

14/f

2011. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Okéés, akkor ezek szerint én vagyok itt az egyetlen Fluor-fan. Szóval azért szeretem mert: Vicces, őrült, aranyos, kedves, qrwa jófej és közvetlen a rajongóival.

A zenéjét pedig azért mert: Fülbemászó a szövege, a dallama. Lehet dislike-olni most, de én inkább ez a discós csaj vagyok. Utálom a rockot. (Bocs, OFF, vissza a témára) És nemtudom, valahogy megfog az összes száma. Ha kijön egy új dala, akkor egy órán belül már kívülről fújom. Mellesleg a régi Fluort is szerettem. :) Jaa, és nem azért szeretem mert ez a divat, hanem mert nekem tetszik amit csinál.

SP-vel sincs semmi bajom, bár őt nem csípem annyira mint Fluort. De mondjuk szerintem nem mondható helyesnek... :)

MM meg kész katasztrófa... Már az kiverte a biztosítékot nálam, hogy úgy akar menő lenni, hogy azt mondja magáról hogy ő a magyar JB. A zenéje meg valami hányadék, kezet foghat Rebecca Black-el :))


És, még mielőtt véleményt alkottok a koromról, nem 12 éves vagyok. :)

2011. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%

Én nem bírom elviselni, a falat kaparom ha meghallom az egyik retardált számát. Az osztálytársaim (talán) kivétel nélkül odavannak érte, én hülye meg már halál komolyan kezdtem azt hinni hogy velem van a baj.

13/L

2011. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=PyL6xlpUOmg én pl. ezt szeretem. Jó, igaz, ez egy régi száma.

Ezen megcsak szakadok a röhögéstől:D : http://www.youtube.com/watch?v=n7LRNmFA8Mc

2011. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Green Day for Life,

Billie Joe for President:D

13L

2011. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

SEMMIT.

14.l

2012. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nos, Fluor egy divatmajom csicska akiről még beszélni se érdemes. A zenéje meg lmfao utánzat, amúgy a lmfao is ratyi :DD 17/f
2012. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!