Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves kamasztársaim! Elárulná...

Kedves kamasztársaim! Elárulnátok nekem, hogy mégis mit szerettek a Fluoréhoz hasonló zenékben?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy már ezer + 1 ilyen kérdést feltettek itt, de én továbbra sem értem. Mondjatok érveket, hogy miért jók az ilyen -szerintem - semmitmondó, nyálas béna zenék. Sp, Fluor...nektek ezek az emberek férfiasak? Jól néznek ki? Miért? Én rockot hallgatok, nem ítélem el senki zenei ízlését, egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Nem veszekedést akarok kirobbantani, csak a véleményetek érdekelne. :)

18 éves lány vagyok.


2011. aug. 17. 17:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%
Én nem divatból utálom őket. Nem bírom a zenéjük, szerintem még hangjuk sincs.
2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
SP-t és MM-et utálom. Fluor régi számait bírtam, és végül is hangja van csak most az ilyen like, meg mizu stílusú zenékre van igény, amitől én a falat kaparom kínomban. Fluor egyik régi számát ami szép volt, és volt üzenete és tényleg magyarul van megnézték 300.000-en míg a mizut 10.000.000-an. Szomorú... :/ amúgy én olyan ember vagyok akinek két fajta zene létezik: amit szeretek és amit nem:D 15/L
2011. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

az zene? jaaaa...

figyelj az ilyen sz*r zenéket csak a társadalom egy rétege hallgatja általába nincs egyéniségük, mennek a tömeg utáén, naivak, azt hiszik el h az a jó mert azt sugározza a média.. ugyanez a réteg van oda a valóvilágért meg ezekért.. hagyd a francba..én a férfiakat szeretem tehát nekem Jams McAvoy, Axl Rose, stb. az ISTEN!

[link]


meg is csináltam ezt a képet hogy belinkelhessem egy egy válaszhoz..:)

ez a divat is egyszer kikopik majd!

amúgy én is rockot hallgatok, ami elég tág fgalom tehát Beatles, Queen, Joan Jett, Alice Cooper, GUns N Roses, KISS, ACDC...:D mert EZ zene..:)

2011. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%

SP-t és MM-t u.t.á.l.o.m. de nem reklámozom minden 2.percben mert ez a "menő" (:

Fluorral nincs semmi bajom...talán azért mert őrült olyan mint én XD.Van pár zenéje amit szeretek,De nekem pöppet' sem tetszik...SP és MM se valami nagyon helyes...sztem nem azért kell valakinek a zenéjét hallgatni mert helyes, hanem mert van tehetsége ahoz amit csinál.(:

2011. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
10%

Én semmit... meghallgattam a Viván 1x a fluor-like számát de a "lájkolnám a lájkot" :D ezen kiakadtam, hogy ez mit is akar :D


Én csak ennyit mondok:


http://www.youtube.com/watch?v=AhrhUJUcemw#t=3m12s


\m/

2011. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%
Na-na, kedves utolsó, azért nem csak a popzenében van legalja, vonatkozik ez minden stílusra. Jó példa erre az általad belinkelt Ossian együttes. Persze kizárólag a zenei részre gondolok. Minden dal kb 3-5 akkordból áll - legalább nem mind ugyanabból. Ellenpélda: Dream Theater. Ez is metal, mégis hallani a különbséget: ötletes tört ritmusok, dallamos szólók és riffek követik egymást, az énekes hangja pedig kiváló. Paksi Endre pedig sokszor csak recitativot ad elő, nem is énekel. Tehát minden stílusban vannak legalják, inkább ne az Ossian-nal próbáld meggyőzni a fluor rajongókat:D
2011. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem se jók ezek a "zenének" nevezhető valamik. Egyszerűen ki nem állhatom ezeket a gagyi, semmitmondó, hulladékokat. Szerintem ezek a nagy "sztárok" egyáltalán nem néznek ki jól, és nem is férfiasak. Semmi tehetségük nincs, nem tudnak énekelni se... Én sem divatból utálom őket, csak egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért ezek a nagy "sztárok" folynak egész nap a csapból... Rühellem őket és kész... Hála a jó égnek én nem ezeken a zenéken nőttem fel. Én kiskoromban imádtam (és még most is imádom) a normális zenéket, Guns N' Roses, Alice Cooper, AC/DC , Motörhead, ZZ Top, Aerosmith, Queen és még ezeken kívül sok zseniális banda van még...Pl. pár éve hallottam először a Dream Theater-től a Metropolis Pt.2: Scenes From A Memory-t, és leesett tőlük az állam! Csodálatos volt amit hallottam ezen az albumon, pörgős,zúzos számok néhol gyönyörű dallamokkal meg spécizve! Csodálatos hangú énekesük van, James LaBrie, aki ezerszer jobban énekel mint ezek a nagy "énekesek". És a többi képzett tagról ne is beszéljünk... Mind zseniálisak!!! Örülök, hogy az előttem szólók (meg talán a kérdező is) ismerik ezeket a remek bandákat, szerencsére nem csak én vagyok egyedül! :) (elnézést kérek a sok off-ért csak már ezer éve kikívánkozott ez a hosszú szöveg belőlem). 13/L
2011. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
én se értem hogy mi a jó ezekben a zenének nem nevezhető vacakban én inkább maradok a Bikininél,Eddánál,Ossianal,Lordnál,Pokolgépnél,IrigyhónaljMirigynél,Bon-Bon-nál,V-Technél,TNT-nél
2011. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

ma 12:04


Ha az Ossian annyira "alja együttes" lenne ahogy fogalmaztál szerintem már egy kiadott album után eltüntek volna a süllyesztőben és nem rajonganának értük minimum több ezren. De én itt ezt az el nem kezdődött vitát részemről lezárom. A rockban is van olyan aki nem kedvel egy-két együttest az igaz :) De a rock örök és elpusztíthatatlan szerintem ebben egyet értünk.

2011. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Amikor előkerül egy ilyen kérdés, akkor azok, akik valóban szeretik ezeket a zenéket, miért nem írnak? Miért nem védik meg az általuk kedvelt előadót? Szégyellik talán? :DD

Én nem pontoznám le őket, ha fel mernék vállalni a véleményüket...


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. aug. 18. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!