Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szigorú egy kicsit a...

Nem szigorú egy kicsit a nevelőm? . Nektek milyen szabályok vannak otthon? és milyen büntetéseket szoktatok kapni ha megszegitek őket?

Figyelt kérdés
Az én feladatom otthon a mosogatás és a porszívózás ezeket mindennap be kell tartanom,utánna ha szórakozni megyek arra az időre amit mondanak otthon kell lennem ha 10percet kések 1hét szobafogság ha 15percet akk 1hét szobafogság+az össz elektronikai dolgomat(tv,kompi,mob,dvd...)nem használhatom,ha 20p akk növelik a heteket...Akk minden pénteken ellenőrzik a telefonom(sms,képek,videók),az e-maileket,és a facebook fiókom,meg a szobám....://
2011. aug. 25. 08:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék balhézni vele 10 éves koromban kerültem a nagynénémhez akit életemben eddig csak 2x láttam,tök rendes volt programokat csinált,hogy jobban megismerjük egymást....most 12 évesen amikor olyan dolgokról beszéltem vele amikről csak anyuval beszéltem volna meg nagyon magamba szálltam nem nagyon volt semmihez kedvem,nem nagyon hallgattam a nagynénémre nem is nagyon érdekelt az h mit mondd elegem volt abból h mindenki az anyukámat akarja helyettesíteni miközben nekem csak egy nagynénire v épp egy nagyira van szükségem...majd pár hónapja a nagynéném egy balesetett szenvedett olyat amiben anyuék meghaltak,és nagyon megijedtem h őt is elveszítem..azóta jó a kapcsolatom vele és nem szeretek vele vitázni...most egy hete mutattam be neki a barátom aki tök rendes és most vezette be a szabályait is...A telefonom am levan zárva nem tudok rajta kitörölni semmit mert csak ő tudja a kódot...ez van..
2011. aug. 25. 13:42
 22/28 anonim ***** válasza:
26%
12 évesen még gyerek vagy. Jogos, hogy ennyire szorosan fog, ha 12 évesen barátod van, meg szórakozni jársz. Még otthon a helyed. Ha bármi történik veled, őt büntetik. Tanulj, olvass, ne pasizz, kislány vagy még.
2011. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem szórakozni!!!csak a barátnőimmel sétálunk egyett...itt ahhol lakom nem is lehet nagyon elmenni sehova...
2011. aug. 25. 16:39
 24/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Télleg nagyon sajnálom a szüleidet:(és igen,nagyon szigorú.Azt megértem hogy elvárják a jó jegyet,de nekem az ellenőrzések a durvák.Az smst meg emailt?mikor szokták elllenőrizni?te is ottvagy?vagy csak a hátad mögött?
2011. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Elég durva,de sztem inkább ne vitatkozz ha úgysem értik meg az álláapontodat. Csak neked lesz belőle bajod,inkább alkalmazkodj és ne késs el. így nem adsz nekik okot arra,hogy turkáljanak a cuccaid között. Amúgy hány éves vagy?
2011. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Írta már többször, hogy 12.
2011. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
októberben töltöm be a 13at...és decemberben lesz 3éve h a szüleim meghaltak...
2011. aug. 26. 17:12
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem az úgy szokott történni h bejön a nagynéném a szobámba és kéri h adjam oda a telefonom és átnézzük együtt...ilyenkor lehetőségem van kimagyarázni pár dolgot..:))
2011. aug. 26. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!