Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma egész nap csak két narancso...

Ma egész nap csak két narancsot ettem, emiatt lelkileg nagyon jól érzem magam, de mit tehetnék hogy fizikálisan se legyen rossz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a gyomrodnak tuti nem tett jót, hogy egész nap csak két narancsot ettél.. Egyél még valamit pl abonettet amin van valami nem hizlaló sonka, zöldségeket és igyál rendesen pl teát..stb
2011. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyél normálisan! Olyan nincs hogy koplalsz, napi 2 narancs és még fizikálisan is rendbe légy. Le fogsz gyengülni.

Déli 12 után hagyd el a szénhidrátokat, szokj le a cukorról és a cukrozott dolgokról és rendbe leszel, de felejts el azt hogy napi szinten csak pár dolgot eszel. Egyoldalú táplálkozás és kevés is.

2011. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanács figyelj csak ide! Koplalás eredménye 1 nap alatt max 1 kilótól szabadulsz meg, de utána már éhes leszel mint a farkas és a duplája fog visszajönni, de tényleg nem vicc nem irigység stb + még ha szeretnéd is ezt a lekoplalt súlyt megtartani abba tönkremegy az egészséged tudod mensi kimaradás hajhullás stb nem sorolom + a szénhidrát miatti megvonás miatt egész nap ideges feszült leszel és fáradt örülj, ha arra lesz erőd, h felkelj az ágyból! Én ezt már átéltem ez egy pokol nagyon nehéz belőle kimászni! Egyél!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!