Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! MIt gondoltok a jó...

Kamaszok! MIt gondoltok a jó tanuló osztálytársaitokról?

Figyelt kérdés

Nem a stréberről van szó, aki belejúk az összes tanár seggébe, hanem az olyanról, akinek mindig kész a házija, 90%-ban ötös dologozatokat ír. De nem néz le senkit, és segít, ahol tud.

Majd később elmondom, ha lesznek válaszok, miért kérdezem.


2011. szept. 12. 15:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%

Akármit is akarsz, a tanuláshoz való hozzáállásodon semmiképp ne változtass olyan idióták kedvéért, mint a stréberező osztálytársaid. Ha dolgozat van, és az illető előtte rendszeresen beszólogatott, akkor ne segíts neki, mondd meg, hogy "oldd meg egyedül". Ezzel kicsit zuhan a népszerűségi mérce, de kit érdekel. A pofámról leégett volna a bőr, ha elkezdem osztálytársam stréberezgetni meg kiközösítgetni, közben meg dolgozatnál róla lesem le a megoldásokat.

Nem vagyok mintatanuló, sőt, sajnos messze vagyok tőle, mert kissé lusta vagyok, de én baromira irigylem, mikor valaki jó jegyet kap.

2011. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

Na igen,én is valami ilyesmi féle vagyok :) Angolból én vagyom az egyik legjobb ezért ott velem szokott példázgatni a tanár. A köszönömel egyet értek, ma is a fél osztály rólam másolta le a házit, és egy árva köszit sem kaptam még a "barátnőimtől" sem :/


12/L

2011. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem olyan, hogy eddig (2 teljes tanév, meg az idei eddig) csak ötöse volt, és tök nagy arc, választékosabban beszél mint a többiek, ezért sokan dumálnak vele, plusz focizik, eléggé szeretik. Az én véleményem, hogy kedves, csak ő egy más világ. (pl.: Én: éjjel nappal kockulok, ő 5 perc alatt jut el egy weboldalra.(pl.: FB-re, mire felmegy, mert nem tudja kezelni a böngészőt.) meg ilyenek.)
2011. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ja, nekem is megjegyzik néha, hogy olyan furán és választékosan beszélek, meg nem értik :D Csak sosem tudom, miért...


AMúgy köszi mindenkinek !

2011. szept. 13. 17:02
 25/36 anonim ***** válasza:
91%

Jaj igen az is kedvencem, amikor elvárják, hogy a dogájukban segítsek, amikor a sajátomat írom (egyébként aztán meg panaszkodik, hogy nem tudott koncentrálni, mert a padtársa mindig kérdezgette(másik doga, más ülésrend).

Meg az idegesít hogy mondom,hogy ne másolja le azt a részt, mert marha gáz hogyha ufgyazazt írjuk és felszólítanak(ha "szerencsém" van utána ráadásul, és azt hiszi a tanár hogy én másoltam róla, erre felszólítja a tanár, jééé nézem nekem is ugyanez van... (csak lemásolta végül)

Meg az is, hogy nem hogy megerőltetné magát(nem kéne sok amúgy). Neeem megvárja amíg leírom, addig gondolkozik, aztán meg lemásolja. Komolyan ha tudom a hibáimat csukott szemmell el tudom mondani az övéit:S

Néha már kedvem lenne direkt nagyonsokáig csinálni a dogát/nem megírni a házit(akkor is azt másolja le amit én megcsinálok, mert másnak nem nagyon van)/rosszul leírni a megoldást, aztán úgy kijavítani, hogy ne lássa stb.

(már írtam véleményt, azért nem írom le még egyszer. Csak annyi én is ilyen vagyok)

2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%
*addig "gondolkozik"
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon irigylem azokat akik ilyen jó tanulókat. Én akármennyit tanulok álltalában csak 4-esre megy az anyag. De szerintem tényleg tök jó ha valaki ilyen. pláne ha megis marad hosszútávon az amit megtanult. És nem kell aggódni a válsztékos beszéd miatt :) Csak az előnyére válhat az embernek ha szépen kitudja fejezni magát. Feleléskor, érettségin és késöbb a munkahelyén. Attól még hogy nem vagyok 5-ős tanuló imádok olvasni és én is megkapom a megjegyzéseket hogy nem is így beszél egy kamasz :)

17/L

2011. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen voltam. Jó irigyek is voltak rám, nem is bízhattam senkiben, mindenki kipletykált, ha valamit találtak, amibe belém köthetnek. Leérettségiztem azóta, mindenki irigyli az eredményeimet. De van egy húgom, van egy barátom, és van egy szerető családom. A többiek meg nem érdekelnek. Egyszerűen nem értettek engem, mert az ő intelligenciájuk nem terjedt addig, hogy felfogják, hogy én miért látom úgy a világot, ahogy látom, és miért tanulok. ... ez az irigykedés engem végig fog kísérteni életem végéig, hiszen a szorgalmam miatt később máshol is irigyelni fognak...
2011. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
18%
Általában utálom az ilyeneket
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
És miért ?
2011. szept. 14. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!