Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! MIt gondoltok a jó...

Kamaszok! MIt gondoltok a jó tanuló osztálytársaitokról?

Figyelt kérdés

Nem a stréberről van szó, aki belejúk az összes tanár seggébe, hanem az olyanról, akinek mindig kész a házija, 90%-ban ötös dologozatokat ír. De nem néz le senkit, és segít, ahol tud.

Majd később elmondom, ha lesznek válaszok, miért kérdezem.


2011. szept. 12. 15:12
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Bakker, mintha én írnám. Mondjuk én már 11.-be járok :D

A kötelezőknél is így van. Hogy majd én úgy is elmondom, majd kijegyzetelem.

Kedvencem, amikor dolgozatban azt várják, hogy az egész feladatot oldjam meg helyettük, vagy hagyjam, hogy lemásolják. Nem azt mondom, egy pár évszámot, vagy egy-két szót segítek, nekem is segítenek, ha nem jut eszembe valami, de ami túlzás az túlzás.

És hiába mondom nekik, nem veszik észre magukat...

2011. szept. 12. 17:01
 12/36 anonim ***** válasza:
78%
Hát már bocs, de ha engeditek, hogy ennyire kihasználjanak, akkor mért ne? Én is kihasználnálak és egy két emberen kívül mindenki. Nem csinálod meg, és kész vagy azt mondod 500 Ft:D
2011. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%
Én minden órán hátraülök olyanok társaáába akiket birok
2011. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
azt hogy jó nekik,szeretnék én is okos lenni,de sajnos nem vagyok a legjobb tanuló,de azért a rossz sem vagyok.
2011. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok, úgyhogy semmi rosszat.:P
2011. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%
Szintén ilyen vagyok, akik nem ismernek eléggé, azt hiszik minden szabadidőmet tanulással töltöm. :o De szerencsére így az érettségi közelében már másoknak is leesik, hogy tanulni kéne, meg úgy egész gimnáziumban inkább dicsőség jónak lenni, hiszen a többség tanult, csak nem midnenkinek sikerültek jól a dogái.
2011. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy meg teljes mértékben egyetértek veled, kérdező. Az elmúlt négy évben még nem telt el úgy nap, hogy ne kérte volna el valaki a matekleckémet, én meg oda is adtam a hülye fejemmel. Most próbálom őket leszoktatni erről, de persze én vagyok a köcsög, ha nemet mondok. Leszívhatnak!:D

18:25 voltam.

2011. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
93%
hát ez nálunk én vagyok.. :)
2011. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló cipőben járok én is..

Eleinte szívesen segítettem, ameddig át nem estek az osztálytársaim a ló túloldalára. A kezem nyújtottam, nekik az egész karom kellett volna.(Jó példa erre amikor velem akartak 2 dolgozatot kidolgoztatni, és majd ők beadják az általam megírt 2. példányt.) Ekkor vált számomra is elég kellemetlenné a helyzet, azóta csak azoknak segítek akik nem érdekbarátok(több éves ismeretiség, sportban csapattársak stb.), vagy nem ingyen..:)

2011. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Mi az osztályban vagyunk 6-on, akik jól tanulunk. Egymásnak elmagyarázzuk szívesen, ha valamit nem ért a másik, vagy oda adjuk a házit, hogy lemásolja de ez kölcsönös. Van egy srác, aki mindig oda adja a többieknek a háziját szemébe jópofiznak, háta mögött meg okostojásnak nevezik sokan. Én van akinek oda adom a házim, de akiről tudom, hogy biztos nem érti meg ha csak lemásolja annak nem szoktam, de felajánlom, hogy elmagyarázom, erre azt szokták mondani, hogy úgysem értik meg (ha nem is próbálkoznak akkor persze, hogy nem)ilyenkor inkább elkérik valaki mástól.
2011. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!