Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! MIt gondoltok a jó...

Kamaszok! MIt gondoltok a jó tanuló osztálytársaitokról?

Figyelt kérdés

Nem a stréberről van szó, aki belejúk az összes tanár seggébe, hanem az olyanról, akinek mindig kész a házija, 90%-ban ötös dologozatokat ír. De nem néz le senkit, és segít, ahol tud.

Majd később elmondom, ha lesznek válaszok, miért kérdezem.


2011. szept. 12. 15:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy ez, tavaly elcseszték(már bocsánat, hogy ezzel a szóval élek) a dolgozatom ami fontos lett volna, 6-an kérdeztek egyszerre és ha nem mondok semmit a sajátomra nem tudok koncentrálni mert, hogy folyton szóltak, és a tanár engem spécizett ki így elvette az én dolgozatom...
2011. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
89%

LoL, én jó tanuló voltam 6-tól kb 8. év feléig, aztán ugye hawaii és elkezdtem puskát gyártani, mindenki tőlem kért, mondom jólvan, ez király lesz, mindenkitől kértem 200-at és mondanom se kell, elég gyorsan jött a cash :D(persze volt, hogy ha nem írja meg ennyire, akkor visszakapja, de amilyent én írtam, elég nehéz volt nemmegírni 5ösre)

Volt aki felülmúlt, legrosszabb tanuló írt egy csillagos ötös TZ-t én meg csak egy simát XD, mindeki röhögött, hogy hogy a picsbe? az nagyon nagy volt

2011. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Arra,hogy én miért nem tudok ilyen lenni?Elb*szok mindent,amiket majd évek múlva talán fogok tapasztalni,de nekik meg jó állásuk lesz..vagy nem :D

14/L

2011. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolok hogy cső tesó! Ugyanis én is hasonló vagyok,annyi különbséggel hogy egész jó a memóriám és figyelek órán,így otthon alig kell tanulnom. A házikat is szünetben dobom össze sokszor (nem másolom,5-10 perc elég nekem a megírásukra,és úgy vagyok vele hogy minek írjam akkor otthon?)


Viszont ez a puskázós/másolós mizéria nálam nincs,mivel elég távolságtartó vagyok az osztályommal szemben. Ha doga közben kérdeznek valamit,felmérem hogy mennyi az esélye annak hogy észreveszi a tanár,milyen hosszú az infó amit le kellene súgni,aztán vagy segítek vagy annyit mondok "Nemtom,passz." és ezzel le is zártam.

2011. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kib*szottul irigylem őket, hogy egyszerre okosak és jófejek. Ha pedig még szépek is...jáj! :D
2011. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
irigylem őket, hogy van motivációjuk
2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!