Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg anyumnak,...

Hogy mondjam meg anyumnak, hogy egyest kaptam?

Figyelt kérdés
El akartam mondani neki, de mivel ma kaptam egy 4-est is azzal kezdtem, és még azért is lecseszett. Úgyhogy megijedtem, és inkább nem mondtam el. Pedig nem hanyagságból kaptam egyest vagy ilyesmi, hanem mert nagyon szigorú a tanárom, és azért írta be, mert nem azt írtam meg házinak amit feladott, hanem egy másikat. (meg amúgy is új tanár, és nem tudtam, hogy ennyire szigorú, akkor jobban figyeltem volna...) ez életem első egyese, és most 8.-as vagyok.
2011. szept. 13. 15:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Anya, egyest kaptam.
2011. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon könnyű csak mondogatni,hogy "háát ha ez az első egyesed úgyis kijavítod" . Ezzel az a baj,hogy mondani egyszerű. Én tavaly fizikából kaptam egy egyest..(első órára pont nem tanultam)és engem feleltetett. Utána minden dogám 5ös lett kivéve egyet. (4-es lett) És nem adta meg az ötöst.

( Ezt most nem azért mondom,hogy elbizonytalanítsalak,csak hogy nem lesz könnyű dolgod főleg egy ilyen tanárral. de ha tanulsz szorgalmasan sikerülni fog)

2011. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
anya kaptam egy karót.
2011. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

ma 18:04


Akkor nekem szerencsém volt. 20-on valahány 5-ös mellé 1 egyes és év végére (megnéztem közbe az ellenőrzőt):

1 1-es

1 2-es

25 5-ös :D


Megkaptam az 5-ös év végére :D. Ez 7.ben volt.

2011. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
:) grat a 25 ötöshöz ;)
2011. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
84%
add meg anyád telefonszámát és elmondom neki, így leveszem a terhet rólad
2011. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
77%
Jézusom, egy 1-ért ekkora felhajtást, én nem értem szülöket. Én is kitünü tanuló vagyok és most fejezem középsulit, nem tudom megszámolni hány egyest kaptam, de mindta ez meghtározná valaki életét. Ezért van az, hogy diákok odajárnak ahova szülei akarják, és nem kapnak olyan munkát amilyent szeretnének, mert egy 1-ért lecsesziki öket... Mond meg anyukádnak: Anyuci, egyest kaptam :) de nem neked tanulok, hanem magamnak..
2011. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt így elmondod neki, ahogy leírtad, akkor nem fog lecseszni. :)

Szóval, hogy elnézted, hogy melyik a házi, de egyébként MEGCSINÁLTAD amit házinak hittél, meg, hogy nagyon megijedtél, hogy a 4esért is lecs.szett, úgyhogy már féltél elmondani az 1est.


Nem hiszem el, hogy haragudna rád, ha meg igen, akkor anyukád nagyon szigorú.

2011. szept. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

Én is 8.-os vagyok.Én ha rossz jegyet kapok akkor az anyum nem engedi meg,hogy számítózzak. :S

Van amikor 3-ast kapok és akkor sem.Pedig volt a bizonyítványomban is kettő hármas.Én olyan közepes tanuló vagyok.

Amúgy szerintem ha te tiszta ötös tanuló vagy akkor nem nagy baj ha becsúszik egy egyes mivel kifogod javítani az bisztos.Vagyis akiket én ismerek azok mind ilyenek.Ha meg nem vagy tiszta ötös akkor is biztos ki fogod tudni javítani.Aműgy télleg jobb ha hamarébb elmondod neki mert ha kapsz is valami büntetést érte akkor pl.márt ma megkapod és akkor hamarabb letelik.

Szerintem ha várnál vele akkor meg várj vele addig amíg nem kapsz ugyanabból a tantárgyból mellé egy jó jegyet is.

És pl. ha lesz egy egyesed meg egy ötösöd akkor márt hármasra fogsz állni abból a tananyagból és aztán meg kapsz jó jegyet még jobban.

2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Neked Karinthy: Magyarázom a bizonyítványom c. novelláját. :)
2011. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!