Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Kiket válasszak...

:) :) :) kérdése:

Mit csináljak? Kiket válasszak? :S

Figyelt kérdés

Holnap falunapja lesz nállunk és nem tudom kivel menjek :SSS

1)régi barátnők közülük az egyik unokatesóm és már picikorunktól barátnők vagyunk(E) :)velük megyek általában.még rajta kivül van egy lány akivel ugy 6 éve vagyok jóba(D) és egy "uj" lány (I)aki először a gyerekkori barátnőmmel volt jóba..de mostmár sokkal inkább D-vel,ami miatt E szomoru,hogy szinte már elválaszthatatlanok és I alig van vele.

2)osztálytársnőim.Idén hivtak magukkal hogy menjen eggyütt az egész osztály(lehet tavaly is hivtak márnem nem emékszem)de tavaly óta az változott hogy az osztálytársaim közül 3 lánnyal nagyon jóba lettem idén és hát végül is a többiekkel is elvagyok de nem annyira mint ezzel a 3 lánnyal.


Beszéltem a gyerekkori barátnőmmel kérdeztem tőle hogy mi legyen holnap?beszélt valakivel?ő mondta hogy még nem várta is hogy mikor hivjuk már(ilyen feldobottan mondta) és aztán mondtam hogy hivtak az osztálytársaim is és én nemtudom mit csináljak..ő azt mondta hogy nyugodtan legyek velük,mert ugye eddigi éveken 1. csapattal(velük) voltam,de halottam a hangján hogy már sokkal lehangoltabb meg minden.Szerintetek mi legyen?


TUDOM HOSSZU LETT,DE KÉRLEK OLVASSÁTOK EL MERT NEKEM NAGYON FONTOS LENNE :))(és bocsi a helyesirási hibákért)


2011. szept. 17. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszélj az osztály társaiddal is. Mond el nekik ,hogy nem szeretnéd ha ezt kihagyná, és hogy jó lenne ha ő is lejönne. Ha belemennek akkor megmondod barátnődnek,hogy ők is szeretnék hogy elgyere és,hogy ne aggódjon,hogy nem fogják bírni mert jó fejek biztos befogadják őt is
2011. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi :) de már mindegy mert tegnap volt és mind eggyütt voltunk(mindkét csapat) vagyis nem teljesn mer az osztályból 3 lány nemannyira volt velünk...amugy tök jó volt :)
2011. szept. 19. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!