Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha lenne rá kereted, vennél a...

Ha lenne rá kereted, vennél a 14 éves lányod ballagására egy MacBook Air-t?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 19:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég lenne neki egy Samsung Galaxy Tab. és egy középkategóriás laptop.

Azért egy MacBook Air tényleg nem semmi gép...nemtudná igazán kihasználni.

Egy Iphone se rossz ötlet....

2011. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

Hűha. Én is minden évben kitűnő vagyok, és jól is állunk anyagilag, de nekem nem lenne pofám egy 300-400 ezres laptopot kérni...Fele ennyiért is van ugyanolyan jó.


14/L

2011. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
Én megvenném neki, nem kötelező minden gépet 100%-on akasztani 24/7, zizegjen neki csak szépen, akármire használja. Jó kis ketyere az.
2011. szept. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
nem vennék,az általános iskolai ballagás semmi kb olyan mint az ovis,majd ha letette az érettségit kapna egy laptopot de nem a legdrágábbat az is biztos,majd később vehet magának ha akar,egy 14 évesnek felesleges a laptop,később meg azért nem jó a drága mert ha megy főiskolás vagy egyetemre és ellopják akkor sokkal rosszabb ha több száz ezer ft értékű mintha kb 100 körül volt,ha jól tanul a lányod vegyél neki kiskutyát vagy egy új telefont,de sztem ne vegyél laptopot
2011. szept. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól kereső állása van a szüleimnek, de egy ilyen cucc eléggé leszívná a családi kasszát. A nővérem két éve hagyta ott az általánost és a ballagásra kapott egy biciklit és láss csodát, a mai napig nagyra értékeli azt a járgányt.

Én személy szerint azt gondolom, hogy egy 14 éves lánynak nincs szüksége egy ilyen gépre, mert gondolom őt is elérte a Facebook-láz. Mint az már előttem is páran írták, ha annyira internetezésre kell neki egy gép, akkor annak a bizonyos 300.000 forintnak az ötödrészéből már egy igencsak pofás gépet lehet szerezni. Attól még, hogy nem Apple még nem kacat.

Tudom mennyire kívánatos egy ilyen gép, hisz én is ebbe a korosztályba tartozom. Bevallom, kicsit jól is esne, ha egy ilyen géppel mehetnék a társaim, barátaim közé. Sokat gondoltam erre. De miután feltettem magamnak ezt a kérdést, hogy "valóban kell-e nekem?", rögtön átértékeltem a dolgokat. Az a baj a korosztályunkkal, hogy jó-néhányunk, köztük én is néha, nem tudja, hogy mire is van szüksége valójában.

Na, nem szeretnék elkanyarodni a témától. Ballagási ajándéknak valami szolidabb dolog kellene, ha van rá keret, ha nincs. Ha annyira jól teljesített és valóban olyan tisztelettudó, mint az írva vagyon, akkor bizonyára megérti, hogy ha az Apple cucc helyett, valami mást kap.


15/F

2011. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Idén ballagtam. Én nem vágyom ilyenekre, nem azért én is laptopot kaptam ballagásra, de nem Apple-t hanem Samsung. Ez is tökéletesen megfelel nekem és szerintem a többi 14-15 éves lánynak is jó..

14/L

2011. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem!Ha megérdemli, ha nem, és akár mennyi pénzem is lenne, azért csak egy ballagási ajándékról van szó egy 14!!!!!!!!!!! éves lánynak.Ha laptopot akar mindenáron tényleg lehet jókat kapni jóval kevesebbért.300ezer ft azért mégis rengeteg pénz, pláne ha belegondolok, hogy ezért a minimálbérét dolgozó emberek 5 hónapot is güriznek...Luxus...És tényleg nem használja ki az életbe se a tulajdonságait:)
2011. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kitűnő, hát most ne haragudj de hova sz*rjak? Én is az voltam, mert az általános iskolás anyag messze nem egy akkora eresztés, hogy bukdácsolni kelljen belőle, akinek van némi esze, annak nem okoz gondot a tanulás.

Ha meg már az általános iskolás ballagásra ilyet kap, diplomaosztóra talán Ferrarit vagy luxusvillát kap? Lehet jutalmazni, de csak ésszel... 14 éves GYEREKNEK semmi de semmi szüksége nincs Macbookra, elég egy újabb laptop is bőven, hogy netezzen meg játsszon...

2011. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%
nem, mert az semmire nemjó, én egy MacBook Pro-t vennék neki^^
2011. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Igazából én vagyok az a 14 éves lány és anyától ezt szeretném kérni ballagásra.

Már leszeretném váltani a mostani netbookomat és ezt néztem ki.Legszívesebben karácsonyra kérném,de arra már mást kérek,ami sokkal fontosabb(új telefon,remélem addig meg fog jelenni).

És nem csak facebookozni szoktam,szoktam Photoshoppozni,Sony Vegas-ozni.


Köszönöm a válaszokat

2011. szept. 24. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!