Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14 éves lány hány centis...

Egy 14 éves lány hány centis magas sarkút vegyen fel a ballagására?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
20cm
2011. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Maximum annyi, amennyiben járni tudsz. Elég sokszor voltam szemtanúja, hogy ballagáson és hasonlókon hogyan kenődött el valaki a földön, mert túl magasat vett fel. Inkább tudj benne biztosan járni, mint hogy leégj. Meg neked is kényelmesebb lenne. Szóval sztem olyan 5-6 cm, attól függ mennyire tudsz magassarkúban járni. Amikor megveszed, próbáld fel, és ha biztosan tudsz benne járni, akkor jó lesz.
2011. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én a lapos talpúra szavazok. Abban biztosan nem esel orra.
2011. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
magassarkút értelmes ember nem vesz fel. tönkreteszi a lábad, bármikor pofára eshetsz benne, és semmivel nem leszel benne szebb mint egy lapos talpúban.
2011. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
utolsó: cáfollak:D A szebb cipők néha igenis a magassarkúak. Plusz az én vastag lábam tornacipőben katasztrófa, hiába vagyok 42 kg:D
2011. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg a 2. válaszolónak!
2011. márc. 27. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

5-7 cm. tényleg az a fontos, hogy tudj benne járni. inkább keress valami olyat, ami megfogja a bokádat is.

bár én a gimis ballagásomra 12centiset vettem fel, és még zászlót is vittem, ami nehéz volt, de tudtam benne járni. bocsi ez már mellékes csak. :)

2011. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Semmi baj.:)

Köszi a válaszokat!

2011. márc. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!