Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha lenne rá kereted, vennél a...

Ha lenne rá kereted, vennél a 14 éves lányod ballagására egy MacBook Air-t?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 19:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akár mennyire is jól éltek, anyukád biztos nagyon fog örülni, hogy ekkora értékű ajándékot kérsz ballagásra...:)
2011. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki az ötletemet.
2011. szept. 24. 15:09
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
mint mondtam egy 14 éves kislánynak semmikor sem vennék laptopot bármennyire kitűnő majd érettségire kap
2011. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

b+ sonyvegast meg pst egy 60 ezres laptopon is tudsz használni.......

hidd el teljesen felesleges ilyen drága dolgot kérned.megjegyzem ugyanilyen teljesitményüt,csak nem applet is lehet kapni fele ennyiért..........

2011. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Tom Benko ***** válasza:
100%
Cicuskám! Erre pont sok egy macbook. Teljesen megfelel egy átlagos is. Gondolom a *nix rendszereket sem ismered túlságosan, úgyhogy eleinte iszonyatos mennyiségű szopásra is felkészülhetsz. De te tudod!
2011. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Face-ezni meg ilyenekre jó egy sima gép is.

Ameddig nincs olyan szintű tudása hozzá, hogy tényleg ki tudja használni a gép adottságait (és élvezze is), addig felesleges.


Én ezt a pénzt, amennyibe a gép kerül, inkább v.mi előtakarékossági számlára tenném, ami az ő nevére szól, és 18 éves kora után ő vezeti majd.

2011. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
97%

pontozzatok le nyugodtan, de Te egy nem kicsit elkényeztetett kisp*csa lehetsz..


karácsonyra sokkal fontosabb dolgot kértem..a legújabb mobilt, remélem kiadják addigra..


atya ég, hová fajul a világ :D legyél büszke, hogy kijártad a nyolc általánost..bár lehet a bizonyítványt is vették neked jó pénzért -.-

2011. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy menyire éltek jól,de mi eléggé. Nem akarok nagyképű lenni de az apukám nagyon sokat keres és minden hónapban tesz a számlámra pénzt(mindegy menyit de nem 10000 forintot....)mégsem kérnék soha 300ezer forintos laptopot pedig zsebből fizetné,mert egy 120 ezer forintos laptoppal (amit 2 éve használok) tökéletesen tudok internetezni képeket szerkeszteni és mindent amit szeretnék.Szerintem a szüleid nagy hülyeséget csináltak ha megvették neked.16/L
2012. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Megkaptad a laptopot?
2016. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!