Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszok mi alapján tartanak...

A kamaszok mi alapján tartanak valakit szánalmasnak, "nyominak"? (Előre szólok, nem megrovás, vagy szidás, csak kíváncsi vagyok rá)

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nyomi: ápolatlan úgy mond büdös


Szánalmas:Az a sok tini K__Rva-pláza cica nagy pofályú és ha szemtelen


Szánalmas fiu: Ehhez most egy történetet írok le 5 éve az egyik osztály társam mindig piszkál hogy ki ütlek stb anyázik meg minden egyszer már nagyon fel idegesített és hát neki ugrottam és egy kicsit meg vertem és sírva szaladt a tanárhoz na ezt élég szánalmasnak tartom aki nagy szájhős az álljon is ki magáért ne csak a szája legyen nagy BOCSI A HIBÁKÉRT. ja és aki piszkált az 13 éves volt én akkor 11

2011. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és a gyerek bukott
2011. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mármint 5 éve piszkált
2011. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki mindenkinek probál beszólni,amikor nincs is barátja/haverja. Hülye mindenhez,ugy röhög mint egy értelmi fogyatékos..
2011. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nyomi:1.buta,de nagyon okosnak mutatja magát

2.menőnek akar látszni

3.fogdossa a lányokat

4.kötekedik mindenkibe,ha megverik sír

5.ronda,ízléstelen öltözék (konkrét ismerősről írtam)


Szánalmas:-a kibeszélősek

-a pletykásak

-azok akik szerint a tanulás/olvasás ciki

Ez csak az én véleményem.Az 5. pont a "nyominál" nem arról szól,hogy kinek milyen márkás cucca van,de szerintem a szülei inkább ruhát kéne,hogy vegyenek neki nem cigit.13/L

2011. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A "nyomi" szót sem biggyesztjük rá minden szemüveges, pattanásos gyerekre, ahogy a szánalmasat se minden nagyképűre. Elég komplex dolgok ezek, amikben a kinézet csak egy összetevő, a testbeszéd, gesztusok, megnyilvánulások és még sok más mellett.
2011. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!