Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Válogatós vagyok, de nincs...

Válogatós vagyok, de nincs más választásom a kolin kívül. Éhezni fogok?

Figyelt kérdés

Már próbáltam mindenfélét kóstolni, pl. májkrém főzelék, de akárhányszor próbálkozom, folyton kihányom...

Fogalmam sincs mi lesz, ott, főleg hogy fizetni is kell érte....:(

13L


2011. okt. 25. 19:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem arra gondolt hogy azért halsz meg mert a koli egy koszos, büdös, lepukkant hely általába.
2011. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

kivétel erősíti a szabályt :)

rendezett felújított, modern , tavaly volt felújítva kívül-belül :)

2011. okt. 25. 19:56
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintem arra gondolt hogy azért halsz meg mert a koli egy koszos, büdös, lepukkant hely általába."

Valahogy úgy, és ezt a fajta finnyásságot és nyávogást amit gondolom csinálni szoktál nem biztos, hogy a társaid tolerálni fogják.

2011. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%

Hát én picinke egyszer mondtam az asztalnál,hogy "fuj" kaja elvesz előllem és nem ettem éjszaka,zokogtam éhes voltam,de nem ehettem.. másnap elém tették ismét,hát szó nélkül megettem.

És nem azért ,mert a szüleim kanibállok lennének vagy hasonló,ezt egyszer kellett megcsinálniuk,sajnáltak is,de ez van. Hidd el nem vagyok válogatós.

De te már nem válogatós vagy hanem finnyás és nem normális dolog,szüleid mit szólnak hozzá?

2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

Akkor azt a részt megúsztad :D

de azt még nemtudhatod hogy többiek mennyire lesznek igényesek. Közös wc, mosdó amit bepiszkolnak meg ilyenek :)

Meg majd ugrálnak az ágyadba koszos utcai cipővel, stb...

2011. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha tavaly volt felújítva akkor az jövőre már kitudja, hogy fog kinézni. És most nem csak arról van szó, hogy mindenki lehányja és széttöri a dolgokat, de ha ennyien laknak egy kis helyen akkor ott elkerülhetetlen ez.
2011. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

De ez engem nem zavar, tudom hogy közös a wc meg a zuhanyzó.

Én csak példákat írtam hogy ezeket nem szeretem +még a retek és a cékla.

Igazából azért írtam ki mert a magyaros ételekkel van a bajom. krumplis tészta, tésztás paszuly, paprikás krumpli, rakott dolgok... és csak a baromfit ezsem húsok közül. NEm tudom miért.

2011. okt. 25. 20:14
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

Akkor nem vagy olyan kényes csak utálsz pár kaját.

Így max lesz pár nap amikor nem eszel ott, hanem hideget boltból. Ezt ki lehet bírni, nem fog megártani, meg ha tudsz akkor vigyél otthonról kaját.

2011. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
De mivan akkor ha rámszólnak és "belémtömik" a tanárok? Ugye ilyet nem tehetnek?
2011. okt. 25. 20:23
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

Ilyet biztos nem, meg nemis fognak ellenőrizni ennyire szerintem. Ilyen óvodába szokott lenni.

Ha mégis erőltetnék akkor megmondod hogy nem vagy éhes és kész. Vagy kiöntöd a földre, abból tanulnak.

De ilyenre tuti nem lesz szükség.

2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!