Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Válogatós vagyok, de nincs...

Válogatós vagyok, de nincs más választásom a kolin kívül. Éhezni fogok?

Figyelt kérdés

Már próbáltam mindenfélét kóstolni, pl. májkrém főzelék, de akárhányszor próbálkozom, folyton kihányom...

Fogalmam sincs mi lesz, ott, főleg hogy fizetni is kell érte....:(

13L


2011. okt. 25. 19:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
3%
Anyád helyébe beléd tömném mindet az is biztos! Kivan fizetve te meg hozzá se nyúlsz. Nem olyan sz*r az. Napköziben is mind teljesen ehető volt.
2011. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%
Ch..pár dolgot nem szeret..most nevetek:D
2011. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

lehet te a betonkeverőt is egyben lenyelnéd, de nem tudom miért baj ha valamit nem szeretek. Ízlések és pofonok.

Egyébkén ált. suliba addig voltam ebédlős ameddig ki nem derült hogy bitagpusztulatosan fostos az étel. senki nem ette meg.(csak akinek ingyen volt)

2011. okt. 25. 20:31
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 2 belőletek aztán hiányzik a kedvesség legapróbb szikrája is :D

Semmi baj nincs ebbe. Nem ízlik neki és kész :)

2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%

Az lehet... :-) van ilyen.


Szerencséd, hogy kapsz pénzt amin vehetsz más kaját. Ha nem kapnál tuti megennéd.


Üdv: A válasz megírásának időpontja: ma 20:28

2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne azon az ételen szenvednie, amit utál, ha ehet olyat is, amit szeret??
2011. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%

Én vagyok az akiből hiányzik a kedvesség,megnézném ,hogy ezt miből állapítottad meg mikor nem is ismersz,megnézném ki csinált eddigi életében több jót,de teljesen mindegy.

És azon nevetek,hogy az elején még semmit nem evett meg csak az otthoni kaját,aztán mikor elkeszték csípkedni akkor meg már csak néhány ételt nem eszik meg,de nem lényeg. Csak akkor nem értem a kérdés lényegét.

Nem fogja senki beléd tömni. Az itteni koliban nincsenek is lent a nevelők ebédkor,max lenéznek,de ha eszel eszel ha nem. Éhen halni csak nem fogsz,kivan fizetve aztán ennyi.

Ja meg a kérdés elején még éhezésről volt szó...


És létszíves ne állapítsd már meg,hogy mennyire vagyok kedves és mennyire nem,kösz.

2011. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

ha te nem eszed meg akkor ne kezdj el fújjozni mindenki előtt, csak majd szépen mondd hogy te ezt nem kívánod és szívesen oda adod másnak. Biztos lesz olyan aki elfogadja


Így nem fogsz finyásnak tüni és

2011. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!