Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » én 15 éves fiu vagyok és még...

én 15 éves fiu vagyok és még 1 barátom se barátnöm se senkim nincs. 6 éve magányosan a világtol elzárva élek a lakásban. szeretnék barátokat szerezni. Csak épp hogy ha egyszer még a szüleim is eldobtak maguktol? 110KG vagyok (tudom sok)

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnél, ne várj egyből csodát! mindenhez idő kell!

Ne fogyókúrázz, ne koplalj! Étkezz EGÉSZSÉGESEN és mozogj minden nap, elég ha lemész sétálni egy kört az elején aztán FOKOZATOSAN egyre többet mozogsz. Én Callan Pinckney-től a Callanetics-et NAGYON AJÁNLOM!! Vedd meg, olvasd el figyelmesen, és tartsd be a leirtakat, garantáltan jobban fogog magad érezni és jobban is fogsz kinézni. Akár le is fotózhatod magad hogy lásd az eredményt!!

Ha belül minden oké jöhet a szórakozás! Járj el otthonról bulikba, ott ismerkedhetsz stb..

Sok sikert és kitartást!!

2011. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
bocsi *fogod
2011. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sosincs könnyű és gyors út. Ha fogyni akarsz, számíts azzal, hogy vért fogsz izzadni és rohadtul nehéz lesz és hosszú. De megéri, bármilyen nehéz is.
2011. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Van a california vagy hawaii déta, már nem tudom melyik, de azzal 1 hét alatt 13 kg-t lehet fogyni. (Mivel mi is próbáltuk és sikerült, így tapasztalattal mondom)

Meg e mellett sport.

2016. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!