Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat a Fridge fesztiválra? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Még nincs gyerekem, de azért leírom a véleményem.

Elengedném, de csak nagykorú testvérrel, vagy megbízható rokonnal. De akkor is csak úgy, hogy az utolsó busszal/vonattal jön haza. Aki kíséri ő pedig a háztól-házig van vele. Inni ihatna, de tudja hol a határ.


Az egyik válaszolónak pedig 14 évesen már van az embernek személyi igazolványa, ugyanis ma már a kisgyerekeknek is lehet csináltatni pár hetes vagy hónapos kortól, nem tudom pontosan.


19L

2011. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Most már nem aktuális a kérdés, de azért:

13 vagyok, most jöttem haza a Fridge-ről. Anyukám kifejezetten szigorú, alig mertem elkéreckedni, de végül is elengedett a barátnőmmel. Fél 7-kor kellett hazaindulnom.

Magán a fesztiválon: koncertek voltak, főként ott voltunk, vagy korcsolyáztunk. Nem volt nagy tömeg, senki sem kötekedett velünk.

Csak monstert és teát ittunk. Ez volt életem első koncertje és fesztiválja, és kár lett volna kihagyni.

13/l

2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, szóval olvasva a válaszokat, igen elengedném HA! Ha tudnám róla hogy nem iszik, nem marad 22:00-nál tovább, és valaki hazakíséri. Mondhatjátok hogy szörnyű anya vagyok, de én megbízom a lányomban. Ő most 15, és a barátnőivel nyáron lementek 2 napra a Balaton Sound-ra (David Guetta fan (: ) Ott, azthiszem mint kiskorúak, kaptak egy karszalagot, hogy nem szolgálhatják ki alkohollal. Jó, lehetséges hogy ivott, sőt szerintem tuti. De a legfontosabb hogy nem itta magát (már elnézést) s*ggrészegre. Persze ha nemtudnám hogy a lányom kimagasló tanuló, és hogy nem keveredik rossz társaságba, megfontolnám. :)
2011. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!