Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » IPhone5 ballagásra? Csak...

IPhone5 ballagásra? Csak pénzt szoktak kérni vagy kérhetek ezt is?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még nem jelent meg,de csak megjelenik júniusra...


Eddig mindenkitől azt hallottam,aki már elballagott,hogy pénzt kért és azt elköltötte.

De én nem nagyon tudom,hogy mit csináljak annyi pénzzel.Ha kell valami,akkor anya vagy apa ad rá pénzt,nem gyűjtök,mint valami hörcsög.


Szóval mivel semmi ötletem nincs,hogy mit kérjek anyutól(a többiektől már tudom,hogy mit kérek),ezért arra gondoltam,hogy kérek egy iPhone5-öt.


De nem lenne fura,hogy telefont kapok tőle?

Mert a többi családtagomtól se pénzt kapok(csak a nagynénémtől,nagybátyámtól és anya új férjének a szüleitől kapok pénzt).


Tudom,hogy őrültség még ezen gondolkozni,mert még felvételi meg minden,de már szinte bent vagyok álmaim gimijében,szóval koncentrálhatok a fontosabb dolgokra.


2011. nov. 7. 16:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez a gond, nem tudsz vigyázni a cuccaidra.
2011. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Vigyázok én rájuk,de mindig történnek balesetek...
2011. nov. 7. 18:09
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
Mit csinálnál te 4 évig ugyanazzal a telefonnal, mint sok más gyerek ? Tanuld meg értékelni a cuccaidat, és nem lesz gondot, mit vetessél magadnak ajándékba.
2011. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
akkor minek Iphone5 ha úgyis ráülsz és már tönkremegy.bár nekem mindegy,de ha én ráülök valamire,azért nem megy tönkre.
2011. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Eddig 2 telómra ültem rá úgy,hogy valami hozzányomódott és betört a kijelzője(pedig 56 kg vagyok).

Szóval nem mindegyiknek ez a sorsa :'D

2011. nov. 7. 19:27
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
jó a szó elvtárs! Malenkíj robotra!!!
2011. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha így tudsz vigyázni a cuccaidra, én neked az én pénzemből nem vennék telefont, max ha te a spórolt pénzedet arra akarnád költeni. Biztos jó lehet anyádéknak félévente 100-200 ezer forintot telefonra költeni, csak mert a kicsi lányuk/fiuk mindig elb.ssza...
2011. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
általános iskolai ballagásra bármit kérni sztem bunkóság,azt illik elvégezni,ráadásul nem nagy dolog,majd kérj érettségire vagy diplomaosztóra
2011. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

Én nem kértem semmit, de nézd, ha az anyagiakkal nincs gond, miért ne kérhetnéd? Nem kell csak azért visszafognotok magatokat, mert más nem teheti meg. :)


Amúgy, jó kis telefonok az iPhone-ok, de erre tényleg nagyon vigyázz majd, mert baromi drága lesz, és sajnos az iPhone nem a strapabírásáról volt híres. :)

2011. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
Ezt rossz volt végig olvasni hogy menyire elvagy kényeztetve... 250 ezerért normális ember nem vesz telefont én max 50 ezret szánnék egy telóra de az is gec| sok. Hihetetlen!
2011. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!