Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » IPhone5 ballagásra? Csak...

IPhone5 ballagásra? Csak pénzt szoktak kérni vagy kérhetek ezt is?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még nem jelent meg,de csak megjelenik júniusra...


Eddig mindenkitől azt hallottam,aki már elballagott,hogy pénzt kért és azt elköltötte.

De én nem nagyon tudom,hogy mit csináljak annyi pénzzel.Ha kell valami,akkor anya vagy apa ad rá pénzt,nem gyűjtök,mint valami hörcsög.


Szóval mivel semmi ötletem nincs,hogy mit kérjek anyutól(a többiektől már tudom,hogy mit kérek),ezért arra gondoltam,hogy kérek egy iPhone5-öt.


De nem lenne fura,hogy telefont kapok tőle?

Mert a többi családtagomtól se pénzt kapok(csak a nagynénémtől,nagybátyámtól és anya új férjének a szüleitől kapok pénzt).


Tudom,hogy őrültség még ezen gondolkozni,mert még felvételi meg minden,de már szinte bent vagyok álmaim gimijében,szóval koncentrálhatok a fontosabb dolgokra.


2011. nov. 7. 16:09
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Le se tudod írni annak a nyomorult kocsinak a nevét. :D
2012. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Az lehet..elírtam de akkor is na pszt neked nincs xDD
2012. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
De ő legalább nem egy elkényeztetett sz*r :)
2012. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Elkényeztetett liba.Ha én összetörném a telefonom,visszakapnám a régi használt telefonom.Én 2 évente kapok új telefont (akkor egész család kap).A szerződés miatt,mert 2 évig tart.fölösleges lecserélni akkor,ha megreped a képernyője.minek nejed telefon,ha úgyis széttöröd?
2012. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!