Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » IPhone5 ballagásra? Csak...

IPhone5 ballagásra? Csak pénzt szoktak kérni vagy kérhetek ezt is?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy még nem jelent meg,de csak megjelenik júniusra...


Eddig mindenkitől azt hallottam,aki már elballagott,hogy pénzt kért és azt elköltötte.

De én nem nagyon tudom,hogy mit csináljak annyi pénzzel.Ha kell valami,akkor anya vagy apa ad rá pénzt,nem gyűjtök,mint valami hörcsög.


Szóval mivel semmi ötletem nincs,hogy mit kérjek anyutól(a többiektől már tudom,hogy mit kérek),ezért arra gondoltam,hogy kérek egy iPhone5-öt.


De nem lenne fura,hogy telefont kapok tőle?

Mert a többi családtagomtól se pénzt kapok(csak a nagynénémtől,nagybátyámtól és anya új férjének a szüleitől kapok pénzt).


Tudom,hogy őrültség még ezen gondolkozni,mert még felvételi meg minden,de már szinte bent vagyok álmaim gimijében,szóval koncentrálhatok a fontosabb dolgokra.


2011. nov. 7. 16:09
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%

Attól, hogy betörik a telefon kijelzője nem szükségszerű újat venni, iPhone 4 kijelzőt 30-40.000 forint körül lehet cserélni. Persze újat venni egy óra alatt lehet, a kijelző csere meg kb 1.5 óra. Hú, de megéri.


Az iPhone 5 nem fog nyárig megjelenni, általában mindig nyáron jelentik be őket és nyár végére ( augusztus, szeptember könyéke ) dobják piacra.

2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Én konkrétan kaptam egy plüss virágot,ami minden boltban 200 Ft-ért kapható,és ennyi.:D

Szerintem a pofátlanság netovábbja,hogy nem tudsz vigyázni a cuccaidra,ezért egy évet sem bír ki nálad egy 200e Ft-os cucc,és így a szüleid vehetnek neked ilyeneket...Nem igazán érdekel,milyen anyagi helyzetetek van,mert nem rám tartozik,de hogy én nem adnék a gyerekemnek semmit,ami 2e Ft-nál drágább,ha ennyire hanyag vagy,és nem becsülöd meg...

Minden esetre az eredeti témát nézve szigorúan egyetértek azokkal,akik azt mondják,hogy egy sima egyszerű általános ballagáskor egy csokor virág,vagy egy párszáz forintos "kütyü" bőven megtenné,200-300 ezres cuccokat meg tartogasd meg legközelebb a gimnáziumi ballagásodra...

2011. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%

TEJÓÉG!!!

Én kinéztem egy telefont, mivel már muszáj volt a régi kb 5 éves volt és állandóan kikapcsolt a legkisebb helyváltoztatástól és folyamatosan fagyott, nem lehetett hívni. Azt a luxust engedtem meg magamnak, h olyan telefont nézzek, amin van wifi mert egyetemen nem mindig van nálam laptop.......15 ezer volt a max a telefonért amit kiadok, mivel a 200 ezret sokkal hasznosabban el lehet költeni. Mivel nagyon hűséges voltam a szolgáltatóhoz, annyi kedvezményt kaptam, hogy 3000 ft-ért (nem írtam el, háromezer) hozhattam el az egyszerű de wifis telómat. Én is mindig megkaptam amit szerettem volna de sosem a legdrágábbat és ha nem vigyáztam rá, nem kaptam újat. Irigyellek hogy sosem fogod értékelni a dolgokat akármilyen drága mert egy elkényeztetett kis ...vagy. Remélem apu 16 évesen a segged alá dug egy jó kis kocsit a jogsival együtt és amikor feltekeredtél egy fára és a kórházban sírnak majd h megéred-e a reggelt, elgondolkozol majd rajta .....


üdv.

2011. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
tudod mennyibe kerul egy olyan?
2011. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%
Szerintem kérheted, ha a ti családotokban ez így működik. Mellesleg, máskor azért gondolj bele, hogy mégis mit írsz ki, mert amíg ez neked természetes, addig például nekünk ez nagyzolásnak, hívságnak tűnik. Én is csak azért nem érzem annak, mert legalább látszik rajtad, hogy nyelvtan órán nem csak a por ragad rád. Próbálj meg vigyázni a dolgaidra, vagy akármilyen furcsa vegyél minőséget mert nem mindig az a minőség ami a legdrágább, egy Samsung nehezebben törik be például nézd meg a teszteket, ugyanis neked ezt kéne inkább figyelembe venni. Amúgy ha félévente cserélsz telefont én a helyedben azért mégsem azt kérnék. Ha már kérnék valamit akkor valami maradandóbbat. (karóra, egy szép Parker toll) Ezeket inkább illik és szerintem egy érettebb ember meggondolás nélkül ilyesmit kérne inkább.
2011. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek milliomosok a szülei? :'D
2011. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%
viccen kívűl nem akarod szüleid rávenni hogy vegyen nekem egy ipodot vagy valamit ??? irj privátba... egy használt autónak is örülnék, sőt nekem nemtelik rá segítsd a szegényebbet :) KOMOLYAN ha ennyire nemtudtok micsinálni a pénzel vegyélnekem valami cuccot!!! KOMOLYAN NEM VICC IRJ PRIVÁTBA milyen összegig vagy hajlandó elmenni.
2011. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
elkényeztetett csira
2012. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
sztem kösd fel magad ha egy telefonra vered a f*szod
2012. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én egy Pegout cabriót a szüleimtől és 200-ezret a nagyszüleimtől.(középsuliból ballagásra) :))
2012. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!