Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek ma negyedszer...

Mit tegyek ma negyedszer küldtek haza! Szombaton töltöm a 40 hetet?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltunk bent a kórházban 3 x is ebből kétszer magzatvíz szivárgás gyanújával,megvizsgáltak mondták hogy minden rendben nem szivárog 2-3 perces haskeményedéseim voltak ,mondták úgy néz ki mintha vajúdnék,Szerdán mentem ultrahangra kiderült faros a baba ,csütörtökön megfordították,és azt mondták ma azaz szerdán menjek be és beindítják a szülést,tegnap még az orvosom is felhívtam és rákérdeztem direkt,hogy akkor szülünk és mondta hogy igen!Ma pedig megvizsgáltak azt mondták fej végű és nem szülünk mért gondoltam én hogy szülni fogunk,,,teljesen kivagyok már itthon is mindenki azzal jön hogy rá fog tekeredni a köldökzsinór a baba nyakára ,meg hogy menjek el egy másik dokihoz és indítassam be a szülést,de gondolom ez nem így működik!Van egy 15v hónapos fiam akit most a napokban ide -oda cincáltunk ,ezért is vagyok teljesen ki és nem szeretném ha baja lenne a babának,most is keményedek,elég sűrűn és már azt sem tudom mikor kell bemenni a kórházba ,félek hogy megint haza fognak küldeni!Nagyon messze van a kórház ahova járunk és ugye ilyen benzin árak melett!
2011. márc. 16. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csessze meg aki azt mondta, hogy rátekeredik. ne aggódj, nyugi. én talán egy idegen JÓ DOKINAK kérném ki a véleményét. írj
2011. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
megfordítottak azt hogy csinálták?ilyet még nem hallottam neke azt mondta a doki ily idősen nem forditanak babát és egyébként se mert tul kockázatos neked hogy történt?
2011. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
még a 40. hetet sem töltötted be, miért akarod, hogy megindítsák a szülést?!
2011. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én 2009-ben szültem jún.26-án

22-re (héthő)voltam kiirva tehát túlhordtam.

24-én(szerda) bekerültem hasmenéssel bentartottak mondván szülés jele.26-án(péntek) reggel engedett haza a dokim azzal hogy nem vagyok kitágulva minden rendben van menjek haza.Majd 28-án (vasárnap NSt,ultrahang)és ha minden oké akkor hétfőn beindítja a szülést.

Erre én 26-án pénteken este 22:50kor megszültem MAJDNEM itthon mert nem voltak erős ritmikus fájásaim hanem majdhogy egyből csak kitolási szakba léptem.Dokim is meglepődött.Hívtam a kórházban hogy mi legyen menjek vagy ne(NEm akartam potyára bemenni mert nekünk sincs közel)erre óh nincsenek fájásaim maradjak magneB6-ot vegyek be és kész.Ez kb.fél 10kor volt.22:10kor hívtuk a mentőt és 22:50kor kint volt a gyerek.

Csak arra akartam utalni hogy érezni fogod azt ha szülés lesz belőle.És ha fájásaid vannak akár jósló is ne habozz menjetek be vagy hívj mentőt(ingyen van és gyorsabb ami az én esetemben elengedhetettlen volt)és ne törődjél azzal hogy haza küldenek-e vagy sem.Én is így voltam mint te hogy azt mondtam hogy akármi is történik én ma akkor sem megyek vissza a kórházba lesz ami lesz mert ma engedtek haza.Aztán látod:DEz a dolguk.Lehet ma már meg is lesz a babád:D:D

Sok sikert

2011. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem akartam én ,hogy beindítsák a szülést ,de tegnap még úgy volt ,hogy ma bemegyünk és beindítják,hogy ne forgolódjon annyit!!!Fiamnak is rá volt tekeredve a nyakára a köldökzsinór,3x is szerencsére nem lett baja!Én is attól tartok hogy nem fogunk beérni a kórházba!!!Tudom ,hogy nem indítják be ha én kérem ,de akkor minek mondták múlt héten tök beleéltük magunkat mindenki úgy tervezte a dolgait szabit vett ki meg minden!És nem is olcsó mulatság állandóan felmászkálni!!!A fordításról csak annyit ,hogy nem fájt szerencsére és gyorsan sikerült,de szerintem nem a legjobb ha össze vissza forgatják ,ma a doki azt mondta majd szülés előtt megint megfordítják ha addig forgolódna!Sok a magzatvizem és azért tud még forogni!Valószinű hasamat is meg kell csináltatni utánna mert szétrepedt de nagyon csúnyán!!
2011. márc. 16. 14:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogyan fordították meg a babádat?
2011. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tényleg engem is érdekel hogy forditották meg ?ilyet még nem hallottam?
2011. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A méhszájad milyen állapotban van? A keményedésektől nyílhat, és ebben az esetben tényleg hamar meg lehet a baba.

Azt nem tudnád megbeszélni az orvossal, hogy szülésig bent lehess a kórházban? Tudom, ez is necces a kicsi fiad miatt, de ha messze van a kórház, akkor talán jobb lenne.

2011. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Leírod hogy fordították meg a babádat? Nagyon kíváncsi lennék rá! Köszi!
2011. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kaptam méh lazítót és maszírozták körbe a babát,fogták a fejét meg a popsiját és körbe ,,dagasztották,,közbe nézték ultrahangon hogy minden ok e!
2011. márc. 16. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!