Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok, mi a véleményetek a...

Fiatalok, mi a véleményetek a Facebook-ról?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy szeretitek-e. Sem a lájkolásokra, hanem hogy FBI adatbázis, hogy könnyedén lenyomozhatnak stb...
2011. dec. 6. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én simán hiszek benne, hogy az is volt az egyik célja a létrejöttének.

Ugyanúgy nem kétséges, hogy itt is figyelik mit írsz, miről mi a véleményed, hozzáállásod, stb...

2011. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én ezért (sem) regisztrálok ilyen oldalakra ;)
2011. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet, de végülis, ha az embernek nincs takargatnivalója, akkor miért ne regeljen?
2011. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Az egyetlen ok amiért van facebookom hogy tartsam a kapcsolatot másokkal.
2011. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem tök semleges. Jó, mert könnyen tudunk értekezni az osztállyal+ ofő is sokszor ott üzen nekünk. De azt unom, hogy mindenki bejegyzését kell nézegetnem, meg azokat a képeket, amiket ő kedvel.

Szóval, jó, hogy van, tudni kell használni, de ha nem lenne, akkor is teljes lenne az életem.

2011. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Számomra hasznos. itt is ugyan úgy le tudnak nyomozni ha le akarnak. Annyi,hogy nem kell mindenféle embernek vissza igazolni meg nem kell csöcs kidobós képet meg hasonló jellegű képeket kitenni. Nem kell kiírni,hogy mikor-kivel éppen hova mész,hol vagy. Lényegében tényleg tudni kell használni,de akinek van egy kis sütnivalója nem tesz fel magáról ilyen adatokat amik árthatnak neki.


Én szeretem,bár amennyire én használom. Ha nem lenne akkor sokkal több lenne a telefonszámlám és az iskolában is lennének hátrányaim (pl sok dogát oda szoktak kiírni,ha hiányzom megtudom nézni a házit,füzeteket,nem maradok le semmiről,és ha elmarad egy óránk akkor azt ott is megtudom stb)

2011. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szóval lesz*rom.
2011. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogyha én belájkolok valamilyen képet, azt az összes ismerősömnek kirakja a falára hogy 'XY Kedveli XY fotoját' vagy éppen Hozzászólt... Ez szerintem gáz, mert ez nem tartozik az összes osztálytársamra/faceismerőseimre, hogy kinek mit írok -.-' Amúgy nincs bajom vele, de így ez elég gáz 14L
2011. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És mégis miért érdekelne bárkit is egy magyarországi teljesen semleges, ellenségek nélküli 14 éves lány?Ha nincs miért félnem, minek érdekelne, hogy lenyomozhatnak. Úgyis csak olyat osztok meg amit bárki tudhat(maximum azért nem tudhatja valaki, mert a szülinapi meglepetéséről beszéltem vagy ilyesmi), annyira meg a Facebook sem okos, hogy a naplómból, vagy az agyamból kiszedje a gondolataim.(És ott sincs max. olyan titok, ami kb. 30-40 embert a közvetlen környezetemet érintheti, vagy érdekelheti. FBI? ugyanmár...nem vagyok én olyan híres...le se sz**nak...
2011. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ilyen kitalált név, meg ilyenek bőven jó, hogy csak úgy bárki ne találjon meg, amúgy, ha valamit akar tudni az FBI úgy is megtudja, bármit vissza lehet nyomozni az interneten... Visszamenőleg 4 évre (ha jól tudom) minden előzményt stb tárolnak, te hiába törlöd, az ott megvan... Amúgy meg 13 vagyok kit érdekel az én semmicske életem? :D (Egyébként bárhol máshol ugye lenyomozhatnak, értsd, hogy volt egy ilyen sztori, hogy a srác a számítógépen játszott, azt írta a chatbe, hogy 'robbantsuk fel a repteret!' vagy valami ilyesmi, de szépen levezényelték ezt a átékban, és állítólag kijött valami csávó, s elég nehéz volt kimagyarázni, hogy mi-hogy történt stb...)
2011. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!