Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mivel töltenétek az...

Kamaszok, mivel töltenétek az estét, éjszakát ha egyedül lennétek otthon végig?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha kiugranék cigizni, filmet néznék, meg persze rettegnék. Ha lenne barátnőm áthívnám és menne a kefe maraton reggelig.
2011. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én ált gépezek , tévézek, tanulok, meg a kutyámmal foglalkozok. Ha anyám nem lenen paranoiás azzal szemben, ha nincs itthon senki tuti betörnek ,a kk nem maradnék a házba. Átmennék haveromékhoz , xboxoznánk , meg kimennénk sétálni .
2011. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát ez sokmindentől függ, ha hétköznap, és reggel jönnek, akk azzal amikor többiek is itthon vannak, ha hétvége van, és majd csak dél körül jönnek akkor meg haverok, beb@szás, szórakozás:P
2011. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Filmezek, tévézek, olvasok, esetleg éneklek a házban. Azt csinálom, amihez kedvem van, amit általában, csak kevesebb korlátokkal.
2011. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Most komolyan az milyen ember aki akkor tanul amikor nincsenek otthon???Én kihasználom hogy azt tehetek amit akarok csak akkor tanulok ha mindenki itthon van és még egy fimet sem lehet megnézni miattuk.Amikor egyedül maradok estére akkor addig nézem a filmeket és netezek hogy az csak na...aludni???pff majd ha kidőlök a gép előtt!
2011. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
gépeznék : D meg tv.
2011. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát, mivel én nagyon félek egyedül...vagy elütném az időt gépezéssel, zenehallgatással, filmezéssel, vagy áthívnék valakit, hogy legyen velem otthon, vagy én mennék át valakihez. :D régen sokszor volt ilyen, most már apu mindig hazajön éjjelre :)
2011. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

áthívnám a barátomat itt aludni,és így anyuék sem idegeskednének. megnéznénk egy jó kis filmet,összebújnánk,beülnénk egy kád vízbe gyertyafénynél:) aztán jön aminek jönnie kell:D:P:P:D:D

18/l

2011. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha van kivel elmennék faluba (bár néha úgy is ki tok menni ha itthon vannak..),

Vagy áthívnék vkit bulizni vagy egyedül max hangerőre zene és buli :D

15/L

2011. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!