Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha 14 lennél, de az IQ-d az...

Ha 14 lennél, de az IQ-d az 140 körüli (138) lenne, hogyan mondanád meg a szüleidnek, hogy te még igen is gyerek vagy ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Mert hogy a szüleid, már emiatt teljesen felnőttként kezelnének, és minden örömöt ami a gyermekkorral jár, úgymond, nem hozzád illőnek tartanának...


14f


2011. dec. 31. 17:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy miért? A 25 év az a korhatár amikor a versenyzők is a csúcsra érnek. A 15 év meg az amikor már elérted a súlyod de még egyáltalán nem vagy férfias kevesebbet sportoltál mint egy 25 éves. Amúgy komolyan nem értem mi ez az alap dumád! Akkor miért a 25 évesek tartják a világcsúcsot miért nem a 13 évesek? Most ne két végletről beszéljünk hogy egy dagadt 25 éves és egy sportos vékony 13 éves. Egy sportoló 13 évesen rosszabbat fut mint 25 évesen ha folytatja a sportot. Én ezt úgy értettem hogy én jobbat futok sok-sok 25 évesnél mégis már majdnem akkora a súlyom. Csak a sportolók hagynak le már többnyire.
2012. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy ha estleg még nem értenéd amúgy sz*pjátok le a heréimet a lepontozásért:P. Azért a 25 évesek még nem annyira elhízottak átlagban. Ennek ellenére már erősek egy 13 éveshez képest. Szóval ez nagy dolog hogy én a sporttal elértem hogy lehagyjam őket. A jaj okoskákat meg nekik értettem hogy itt problémáznak.
2012. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Jó! Gondolkodtam! S Arra jutottam hogy vannak itt akkora p*csök akiknek tényekkel kell jönnöm! Szóval inkább leírom részletesen hogy gondoltam. Én nekem nagy jövőm van az életbe mivel nagyon jól futok. 3100m.-et futok 12 perc alatt. A Löw futott (magyar PROFI focistákat mértek) 3400-et. És övé lett asszem a 4 közül a legjobb. A Király is futott. Tehát ha én ezt már 13 és fél évesen 2 év sport múlttal tudom úgy gondolom hogy ebbe nekem akár a jövőm is lehet. Mégse kezelnek felnőttként. A gyerek meg valami i*dióta kirakósjátékon 140 pontot ért el ami soknak számít attól még közel nem kell felnőttnek kezelni mert fele annyit nem ér ez mint az én futásom. Ez szinte sose fog kelleni az életébe hogy kirakóst játszon tehát közel nincs semmilyen jövője bebiztosítva szóval szerintem csak elb*sszák azzal ha azt hiszik ez ér is valamit.
2012. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hát már neharagudj, de ez a "kirakós" ahogy te nevezed, azt méri fel, mennyire tudsz alkalmazkodni, mennyire vagy tanítható, mennyire jól oldod meg a problémákat amik elédtárulnak. Ez nem játék. Ez, ezeknek a képességeknek a felmérője. És igen, megmutatkozik a nagyobb IQ, világ életemben kitűnő tanuló voltam, negyed annyi tanulással, mint mások. És igen, ha egyetemre kell majd mennem, akkor én az orvosira megyek.

Ami szerintem, ezerszer többet ér, mint egy futkározás, már bocsi. Tudod, mindig az ér a legtöbbet, ami a fejedben van. Én elismerem ha jól sportólsz, biztos tehetséges vagy, de nem tudom miért kell leszólni azt, aki esetleg majd az életedet menti meg a késöbbiekben, vagy más nagyobb dolgokat visz végbe a jövőben. Az emberiséget nem a testépítés, és a futkározás vitte előre, és nem amiatt tartunk technikailag ott, ahol. Nem emiatt van számítógép a szobádban, és nem amiatt nézel tv-t. Azért vannak ezek jelen, mert valakik feltalálták őket. Az ESZÜKKEL. Nem a bicepszükkel..... Egyébként én sebész szeretnék lenni, akár csak a nagypapám!

Nekem azzal van bajom, ha pl meséket nézek, vagy képregényt olvasok, gyerekesnek tartják a szüleim, leszólják, és pl ha kicsit gyerekesebben viselkedem, (mert miért ne, jó élni egy kicsit) akkor is szólnak érte. Egyébként a barátaim, mind idősebbek, 20 év körüliek. Álltalában egyetemistákkal barátkozom. Sajnos, a kortársaimmal nem jövök ki. Viszont pl az Animéket, Mangákat, és egyéb ilyen dolgokat nagyon szeretem..... Nah ennyit erről.

2012. jan. 1. 22:21
 15/28 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyél világbajnok futó. De az, hogy valaki okos, sokkal többet ér, mint az, hogy valaki jól fut. Attól még, hogy jó futó vagy, nem kell téged felnőttként kezelni, mert nem ettől leszel érett, okos, és "felnőttes". De akinek 140-es IQ-ja van, lehet gondolni, hogy érettebb, mint a többi vele egykorú.
2012. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Kameko-san ***** válasza:

Ahogy valaki előttem is mondta,ülj le velük,beszélj erről a problémádról és biztos megértik.De ha esetleg nem,akkor se ess kétségbe,ezt szépen,lassan kell nekik beadagolni.Idővel meg fogják érteni.Azzal meg semmi baj,hogy 14 évesen animéket nézel/mangákat olvasol.Vannak idősebb korosztálynak készült animék és mangák.

Na meg gratulálok!! :)


Amúgy szerintem is többet ér az ész,mint a fizikai erőnlét.De azért jó,ha valaki olyan gyorsan tud futni:).Én sajna hamar elfáradok. :(

2012. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Olyannyira előrevitt minket hogy lassan tönkretesszük a földet és ha lenne egy háború kiirtanánk egymást. Ezt tudják az okosok.
2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Jó akkor mentsd az életeket. Orvos is csak azért kell mert a sok okos kitalálta ezeket a dolgokat mint pl. MCdonald's, számítógép stb. az utóbbit sajnos sokszor is használom de úgy gondolom ha sportolok napi 90 percet az csak kompenzálja valamennyire. De ez sem ér sokat mivel hogy feltalálták ezt a sok dolgot többet rontottak nekem mint javítanának. Na szóval orvosnak is csak azért van munkája mert a sok ember egészségtelenül él nem vigyáz magára és az orvos ebből táplálkozik. De például én és a testvérem (22F) sose voltunk orvosnál csak ha kellet kérni iskola ellen igazolást ilyen kamu betegségekre. Ha minden ember normálisan élne a világon nem is kellenének orvosok. A testvérem egyébként nem jár suliba 5 éve és 6 éve nem is látott orvost. Mikor lesz neki valami baja? Soha, ha majd elfárad 100 akárhány évesen lefekszik és meghal kész. Okosok nem is kellenének a világra. Az ember bőven jobban meg tudna élni a mai világba ha a magad fajták nem születtek volna meg szerintem. A természethez kell csak alkalmazkodni és már szebb életünk lenne.
2012. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az animéket és mangákat én is szeretem :DD
2012. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Kameko-san ***** válasza:
100%

Nem akarok kötekedni,de valaki alapból betegnek születik.Velük mit csinálnánk orvosok nélkül?Hagynánk őket meghalni?Ebertelen lenne.Na meg mivan a járványokkal,amiket állatok pl. a patkány terjeszt? Azokon se tudnánk sokat kezdeni.


Na mindegy.Am jó a tesódnak,hogy ilyen erős szervezete van.Bár már én se voltam egy jó ideig orvosnál.


De mint az előbb írtam,az is jó,ha valaki gyorsan fut.Legalább nem lesz olyan otthonülő,tévémániás ember.

2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!