Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha 14 lennél, de az IQ-d az...

Ha 14 lennél, de az IQ-d az 140 körüli (138) lenne, hogyan mondanád meg a szüleidnek, hogy te még igen is gyerek vagy ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Mert hogy a szüleid, már emiatt teljesen felnőttként kezelnének, és minden örömöt ami a gyermekkorral jár, úgymond, nem hozzád illőnek tartanának...


14f


2011. dec. 31. 17:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Vicces vagy. Nem csak nátha, és egyéb apróságok léteznek, mint betegségek. A bátyád 22 éves, te meg még kitudja hány évvel fiatalabb vagy. Fiatalok vagytok nagyon mindketten, mégis mit szeretnél, milyen betegségek legyen? A betegségek sosem ilyenkor jönnek elő, hanem majd 60+ éves korodban...Majd akkor mondd, hogy nem voltál még beteg.

Vannak örökletes betegségek is, és ahogy mondta valaki, van, aki betegen születik, pl egy rendellenesség miatt.

És mi van a rákkal, és egyéb veszélyes betegségekkel, amik nem azért jelentkeznek, mert rossz életmodót folytatsz.

Valamint, ha nem lennének orvosok, akkor még mindig bábasszonyok vezetnék le a szüléseket. És akkor nem találták volna fel, hogy szülés előtt az orvosnak tökéletesen tiszta, fertőtlenített kell legyen a keze, meg kesztyű rajta...Tudod te hány anyuka halt meg régen vérmérgezésben?!

2012. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az életet nem lehet logikával magyarázni és az érzelmi intelligencia is nagyon fontos a beilleszkedéshez. És az ér a legtöbbet ami szívedben van(:

De hogy a kérdésedre is válaszoljak,egyszerűen mondd meg a szüleidnek,hogy még gyerek vagy az IQ-dtól függetlenül. Végülis az csak egy szám,nem helyettesíti a sok évnyi tapasztalatot és nem ettől lesz felnőtt valaki.

2012. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de ha tisztálkodsz rendesen a vagyis tisztálkodtak volna akkor a pestis se terjed volna szerintem. Hát mondjuk ebbe igazatok lehet ha valaki betegen születik bár annak is lehetnek okai. És nem hiszem, hogyha az öregek se a Tv előtt ülnének hanem sportolnának szerintem nem lennének derékproblémáik. Hallottam valahol hogy az emberi szervezet simán elél 130 évet. Látszik is nekem a dédnagypapám gyakran biciklizett de azért ő se volt egy egészségminta de elélt 96 évig. És csak végig sportolgatta az életét mert szeretett biciklizni de nem figyelt az egészségére ugyanúgy gyakran elég egészségtelenül evett. És érdekes mert neki nem volt már semmi olyan baja hogy elmenjen orvoshoz csak elaludt és meghalt. Viszont nagymamám 66 évesen már szenved sőt már 10 éve szenved. Őt úgy képzeljétek el hogy: 120 kiló, semmi sport folyamatos cukrászdázás stb. És már vagy 10 éve fáj a lába. És még szerintem azért élni fog pár évet és 1 év alatt van annyit kórházba mint a dédnagypapám összesen volt.
2012. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a víz egy alap dolog tehát azt az ember rontja el hogy nem mossa meg a kezét. Ezt már régen sem értettem hogy miért nem mosták meg. Én egy olyan világra gondolok hogy jobb lenne ahol a sok tudós nem találta volna fel ezt a mérgező dolgot és csak a természet alap adottságait használnánk ki. Tehát a vizet is. Tehát akkor is az emberek rontották el. És már akkor is rossz irányba fejlődtünk. A rák meg az egészbe bocsi de legröhejesebb beszólásod volt szerintem mert állítólag azért keletkezik a rák ha valakinek a szervezete savas és az antioxidánsokat ezért kell inni vagy valami ilyesmi. De a lényeg az hogy a mi savas? Ezek a mai savas üdítők. De ha az emberek gyümölcsöt, zöldséget és vizet ennének, innának szerintem ma nem lenne olyan hogy rák.
2012. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
Ne hazudj, ilyen hülyeségekben ne bíz.
2012. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Kameko-san ***** válasza:
Abban is van igazság amit te mondasz.De én végülis csak a veleszületett betegségekre gondoltam.Abban a korban amikor a pestis járvány volt,sokan nem mosakodtak.Még a nemesek között sem.akkor ezt nem tartották fontosnak.Amúgy azt nem cáfolom,hogy sok dologról az emberiség tehet.De nem mindenről.
2012. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kösz!
2012. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Te nagy futó vagy, mondjuk hogy elesel és lesz egy nyílt törésed. Akkor is feleslegesek lennének az orvosok?
2012. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!