Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám meg fogja érteni? ()

Anyukám meg fogja érteni? ()

Figyelt kérdés
Tehát anyukám rendelt a barátnömtől avonbol cuccokat...meg is jöttek rendesen...egyik este mentem bulizni és teljesen le voltam égve így elkértem anyukámtól a avon cuccok árát h ki kell fizetni a barátnőmnek...ő ide adta...10000 ft volt...én meg elköltöttem egy hét alatt az egészet...meg a karácsonyi pénzemnek is a végére vertem...és ma szólt a barátnőm,hogy ki kellene fizetni' nekem meg nincsen miből...már abból vita lenne ha anyu megtudná h a karácsonyi pénzemet is elköltöttem...nem tudom hogy miből fizethetném ki...van egy nővérem de nem hiszem hogy msot plusszba van neki 10000 ft ja és ha van is akkor rám költené azt mert elég sokszor segített már ki hasonlókban...tudom hogy nagyon elrontottam de ki kellene valamit találjak...nem hiszem h anyu megértené...
2012. jan. 4. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta egyeneség őszinte vallomas anyanak aprolékosan hogy mi miért hogyan tőrtént.valamikor én is csinaltam ilyen őrűlt dolgokat de csak ez mentett meg hogy elmondtam mindent azonnal.Kérlek ne probálj hazudni vagy találgatni az nem segit.
2012. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, itt nem segít a kertelés. Egyenesen mondd el neki, mi történt. Mindenki követ el hibákat. Biztosan mérges lesz egy kicsit, talán kicsit csalódni is fog, de ő az anyukád, segíteni fog. :)
2012. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
így is szobafokságban vagyok pár hazugság miatt..nem hinném h megérti...és nem akarom h a kapcsolatunk megromoljon:(
2012. jan. 4. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen helyzetben voltam pont 10000 fttal.. anyumnak elmondtam, és nem lett semmi pedig tökre féltem :D
2012. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!