Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hogyha megtudnát...

1 2
 11/18 anonim válasza:
örülnék, hogy szorult belé egy kis ízlés.
2012. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
örülnék
2012. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem szólnék bele a zenei ízlésébe, mert mindenki azt hallgatja, amit szeret, de mint valaki írta, ez függ a személyiségétől is.
2012. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"Jajj, drága gyermekem, milyen remek ízlésed fejlődött ki!" :)
2012. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

13-16 éves koromig ilyen zenéket hallgattam, feketében jártam, bakancsot és szimat szatyrot hordtam.


Kevesebb, mint 1 hónap múlva 18 leszek, és már színes ruhákban járok, elfelejtettem a bakancsot, és 'rádió- és zenecsatorna barát' zenéket hallgatok. Ennek ellenére még mindig szívesen hallgatok ilyen zenét, de már nem jellemző.


17l

2012. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 darkgirlrosetta ***** válasza:
Te vagy az,anyu? :)) Viccet félretéve,én 14 vagyok,de már nagyon sok mindenen mentem keresztül. Pont ilyen zenéket hallgatok,vagyis mostanában relaxációs zenével vegyesen,de... Figyelj. Itt van ez a mindenféle,nevenincs popsztárocska,akik csak a szexről meg a legelcsépeltebb szappanoperás témákról tudnak énekelni,és mégis mindenki hisztérikusan imádja őket. És itt vannak a metál/rock bandák. Nem állok neki dicsérni őket,mert eléggé elfogult vagyok(Eluveitie az egyik kedvencem),és inkább lenne dicshimnusz,mint rendes válasz. Legyen elég annyi,hogy ezek az együttesek kissé dark,de IGAZI zenét játszanak,amit manapság azért nem mindenki mondhat el magáról. Szóval inkább örülj,hogy a gyereked ilyeneket hallgat,és dicsérd meg a jó ízléséért!
2012. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is. 'Édes Istenem, elképzelni sem tudod, milyen büszke vagyok rád!'

Én 16 éves lány vagyok. Szinfónikus metált, metalcore-t, rockot (magyart is) hallgatok többnyire. Ezek közül nagy kedvencek a Nightiwsh, Rammstein, Miss My I, Stb. :) Anyum ezek miatt büszke is rám, ő is mai napig nagyon szereti.

De! Mindemellett hallgatok erősen Hungarista zenéket is, mint Kárpátia, FankaDeli(és lehet megkövezni!), Hunnia, Divízó88, Egészséges Fejbőr. Nos, anyám ez utóbbiakról tudomást szerezvén közölte, hogyha nem állok le az 'agymosó zenék' hallgatásával, agyon csap. :D Csakhogy, bakancsos, feketében járó csaj létemre magyar vagyok, az is maradok, és nem érdekel még anyám véleménye sem, akkor is igazat adok ezeknek a zenéknek, és hallgatni fogom őket. Sajnos, herótja van tőlük. Mellesleg: Ezentúl a linkeidért is ölni tudnék;)

2012. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nem hiszem hogy a kérdező arra volt kiváncsi ki mennyire atommetál lélek (bár én is a nightwish koncertre készülök hogy ne higgyék hogy dzsásztin bívör fan vok)

igazából teljesen mindegy mit hallgat, és annyira szólni se lehet ohzzá mit és nem is érdemes. a tizenévesek fejébe annyi értelmetlenség és "önmegvalósitás" kavarog hogy azonosulni se lehetne ezzel. had tombolja ki a lelkivilágát ebben ha neki ez tetszik. öreg hiba lehet az is hogy lehet a felének még a szövegét se érti vagy hogy miről szól..ezekben a linkekben az "elevájt" és a dimmu borgir közt egy lehelletnyi különbség van azért, témában is és képviseletben.

ettől függetlenül meg is kérdezheted épp hogy miért hallgatja,mi teccik neki benne ha érdekel

2012. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!