Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá az anyukámat,...

Hogyan vegyem rá az anyukámat, hogy sminkelhessem magam?

Figyelt kérdés
15 vagyok ,és az anyukám mindig nem enged sminkelni.Mivel szép .sima bőrt örököltem ,alapozót nem is akarok használni ,korrektort se ,maximum szemceruzát és szempillaspirált ,de nem engedi.Suliba eddig azt csináltam ,hogy tanítás előtt bementem ,kihúztam a szemem ,de egyszer rájött ,szóval azóta se csinálhatom.Már 100x mondtam neki ,hogy csak egy kis szempillaspirál ,de nem.Csk szeretném kicsit jól érezni magam ,mert ez önbizalmat ad! Valaki? Ti hogy vettétek rá az anyukátokat?

2012. jan. 23. 19:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem se sminkeld magad, a természetesség sokkal szebb, pláne egy szép bőr (mit nem adtam volna érte anno, tiszta ragyagép voltam)

de:egy kis csalás, belefér..:)

pl:használj spirál helyett szempillagöndörítőt, ettől is baromi szép szemed lesz, hatalmas szempillák, ráadásul nem fested, nem látszik sminkeltnek, mégis látványos és esőben sem jön le a festék csak simán visszegyenesedik

2012. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!