Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá az anyukámat,...

Hogyan vegyem rá az anyukámat, hogy sminkelhessem magam?

Figyelt kérdés
15 vagyok ,és az anyukám mindig nem enged sminkelni.Mivel szép .sima bőrt örököltem ,alapozót nem is akarok használni ,korrektort se ,maximum szemceruzát és szempillaspirált ,de nem engedi.Suliba eddig azt csináltam ,hogy tanítás előtt bementem ,kihúztam a szemem ,de egyszer rájött ,szóval azóta se csinálhatom.Már 100x mondtam neki ,hogy csak egy kis szempillaspirál ,de nem.Csk szeretném kicsit jól érezni magam ,mert ez önbizalmat ad! Valaki? Ti hogy vettétek rá az anyukátokat?

2012. jan. 23. 19:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

csak azért utaltam a koromra,mert azt gondoltad,hogy: én egy olyan tini vagyok,akinek nem engedik meg. de ha én szerinted idióta vagyok,akkor a válaszolók 90%-a is az,mert aki támogatta a sminkelést ilyen fiatalon, azok 13-15éves válaszololok voltak (meg te)

és ha vissza olvastad volna figyelmesen a válaszaimat,akkor láthatod,hogy: azért adtam neki tanácsot is,mert valahol meg is értem ha komplexusa van,ha tényleg ennyire kislányosan néz ki.

2012. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%
Látom nem érted meg mit akarok mondani... Nincs bajom azzal, hogy valaki elmondja a véleményét, ami az enyémmel szemben áll. Az a bajom, amilyen stílusban csináltad. De neked úgy látszik, hiába magyarázom.
2012. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%
nem tudom mit akadt ki a sok sminkelő kislány..teljesen felesleges sminkelni,és nem is egészséges,és pláne nem 13-15 éves kislányoknak találták ki...bele ne haljál kérdező abba,hogy fiatalabbnak néznek,miért olyan fontos hogy 13nak vagy 15nek néznek,nem sok a 2 év korkülönbség ugyanúgy gyerek vagy..de tőlem sminkeljétek magatokat..tudjátok van egy unokahúgom 13 éves kora óta sminkeli magát,találkoztam vele öcsém ballagásán,én aki alig sminkelem magam,de ha semmi smink rajtam 16,17nek nézek ki,ő akkor a 17 évével smink nélkül úgy nézett ki,mint egy kiégett,60 éves nő akinek már aszott az arca,szörnyű volt ránézni,és azt hitték én vagyok a fiatalabb ő a nagynéném..szóval ha nem akartok 25 évesen 60 éves arc bőrt akkor ne sminkeljetek,se szebbek nem lesztek tőle,se felnőttek..max viccesen néztek ki és szánalmasan..
2012. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
ja 22l
2012. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
már bocs de nem én idiótáztalak le,hanem te..! és én csak elmondtam,hogy az ilyen sminkelős kislányokat hogy szokták nevezni..! ezenkívül semmi dúrvát nem írtam,és amint láthatod mások is írnak erről "érdekes " dolgokat.
2012. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
Engem az zavar, hogy úgy viselkedsz, úgy nyilvánulsz meg, mintha ez lenne a világ legcikibb és legelítéltebb dolga. Pedig sokkal inkább sz*r az, hogyha egy 15 éves lány részegen dugatja magát a bokorban. Persze ez is teljesen szélsőséges eset. Talán jobb, ha nem is megyünk bele, mert ebben is te lennél a legokosabb.
2012. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

vissza olvastam a válaszaimat,hogy megértsem miért vagy ennyire kiakadva. azt még értem,hogy a "h-lye p-csa" szón kiakadtál (gondolom azért mert te is kiskorod óta sminkelsz)-de akinek nem inge..! de ezenkívűl semmi olyat nem írtam,amin így ki lehet borulni. és megint jelezném,hogy miután elmondta a fő okot a kérdező-még tanácsot is adtam!!


de tudod mit igazad,van! nincs korhoz kötve a sminkelés,-ennyi erővel már a 10éves lányokat is bíztathatnánk,hogy szempillaspirál nélkül el ne induljanak iskolába. :-)



na,ennyi! én sem vitatkozom tovább!

ha valaki 14évesen sminkbe érzi jól magát,tegye azt! én örülök,hogy nekem nem volt rá szükségem!!

2012. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33%

Átestél a ló túlsó oldalára. Senki nem mondta, hogy a 10 éves lányokat sminkelésre kell biztatni. És a sminkhasználat nem feltétlenül szükségkérdés, ha valaki szeretné, mint már többször mondtam, szolidan simán kisminkelheti magát. Ja, amúgy fiú vagyok...


De mint már te is mondtad, vita részemről is lezárva.

2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
ne veszekedjetek légyszi... :)
2012. jan. 26. 18:47
 30/31 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy 15éves lány sminkeli magát,attól nem lesz hülyep.csa.


nyugodtan sminkelj,persze mértékkel,szempilla spirál,szemceruza,de csak vékonyan,mert az nagyon csúnya ha ilyen fekete lyukból nézel ki;)


nagyon szép tud lenni,ha valakinek gyönyörű szeme van,és kiemeli,evvel nincsen semmi gond.;) Alapozót viszont semmi képen ne használj,egyrészt mert mint írtad,nincs rá szükséged,másrészt az tényleg nem tesz jót a bőrnek.


Húzd ki a szemed,mutasd meg anyukádnak,hátha megtetszik neki,és megenyhül;)

2012. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!