Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá az anyukámat,...

Hogyan vegyem rá az anyukámat, hogy sminkelhessem magam?

Figyelt kérdés
15 vagyok ,és az anyukám mindig nem enged sminkelni.Mivel szép .sima bőrt örököltem ,alapozót nem is akarok használni ,korrektort se ,maximum szemceruzát és szempillaspirált ,de nem engedi.Suliba eddig azt csináltam ,hogy tanítás előtt bementem ,kihúztam a szemem ,de egyszer rájött ,szóval azóta se csinálhatom.Már 100x mondtam neki ,hogy csak egy kis szempillaspirál ,de nem.Csk szeretném kicsit jól érezni magam ,mert ez önbizalmat ad! Valaki? Ti hogy vettétek rá az anyukátokat?

2012. jan. 23. 19:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%

nálunk az ilyen 13 éveseket szokták hü-e p-csának nézni (már bocs) de tényleg mi a fenének??

és kedves utolsó a hozzászólásodból azt szűrtem le,te se lehetsz sokkal több a kérdezőnél

2012. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

Én is 15 vagyok. Én nem sminkelem magam,max alapozó+szempillaspriál ,mert elkezdek könnyezni a szemceruzától,na mindegy.

Nekem anya megengedte (bár tudta,hogy úgysem fogom). De ahogy leírtad nem 5 kg vakolatot akarsz a fejedre kenni és nem csúnyítanád magad el vele,csak szolidan.


Hétvégén kérdezd meg anyukádat,hogy "anya nem próbálunk ki valami szolid kis sminket,segítesz?!"

Vagy hasonló. Egy anyud se rettegne el,hogy úgy akarsz kinézni,mint a lányok 89 százaléka+ jól esne neki,hogy segítséget kérsz tőle.


Szerintem a lényeg,hogy ne ess túlzásba! Annyi pont elég amennyit leírtál,többet ne:)

2012. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

85%os!

Ha nálatok ettől valakit hülye p*csának néznek, akkor csak gratulálni tudok. Mégis mikor csinálja ha nem most? Neked biztos nem engedi az anyukád és most idejössz irigykedni meg okoskodni, ugye? :D

2012. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
a '15 évesen felesleges' dumákra nem igazán vagyok kíváncsi.Az összes barátnőm 13 évesen kezdett sminkelni, akkor még nem igazán érdekelt, de sokan mondják, hogy jól áll.ráadásul 15 évesen 12-nek nézek ki, nagyon kicsi termetű vagyok (148 cm)és mindenki aki először lát nem hinné,hogy 9.kes vagyok.És engem zavar.13 évesen még nem zavart, hogy 11-nek néznek, de most már nagyon!! Arra lennék kiváncsi, hogy akik sminkelik magukat és ilyen 14 évesek, ti nektek hogyan engedte meg anyukátok? 80%-os kérdését köszönöm,majd kipróbálom :)
2012. jan. 24. 18:46
 15/31 anonim ***** válasza:
45%

én vagyok a 85%-os. hát pedig nálunk igenis kinézték az ilyen lányokat,akik sminkbe mentek suliba 13évesen..!és jól esik,hogy azt hiszed korodbeli vagyok,de már rég elmúltam 18 is :-) viszont vannak kisebb tesóim és ők is azt mesélik,hogy a tanárok és diákok is érdekesen néznek az ilyen tanulókra. Szóval: 13évesen ne sminkelje magát egy lány!! szerintem ezzel azért legtöbb szülő egyetért velem.


a kérdezőnek: miért nem mondod el az okokat anyukádnak,amit leírtál..?-lehet,hogy akkor megértőbb lenne.

2012. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%
lesz,amikor boldog leszel,hogy sokkal kevesebnek néznek mint amennyi vagy.. :-)
2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Watson ***** válasza:
58%
Lány vagy ? Ha lány , akkor kérd meg normálisan . Ha fiú , akkor szerintem inkább ne .
2012. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

85%-os!

Nem értem, miért minden hozzászólásodban a korodat említed, és húzod le a másikat. Ennyi az érved? Nagyon úgy látszik, hogy 18 év fölött sem tudsz semmilyen okot mondani arra, (azon kívül, hogy az ilyen lányokat nézik ki maguknak, mivel ezt ismételgeted folyamatosan) hogy miért ne sminkelhetné ki magát szolidan az iskolába. Ja, és csak hogy félreértés ne essék, 24 éves vagyok, hogy már ne tudj a koromba belekötni.

2012. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
32%
nem értem miről beszélsz..-nem említem minden hozzászólásomba a koromat,sőt egyikbe sem írtam meg,hogy mennyi vagyok. annyi a lényeg,hogy 13évesen NEM kéne és kész!és ezért nem mert még gyerek! 15évesen,háát ha ennyire gyerekesen néz ki smink nélkül akkor szolidan esetleg..!
2012. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan mondod el a korodat, de mindig utalsz rá valamilyen módon. Nem feltétlenül a sajátodra. Tiszteletben tartom azt, hogy vannak eltérő véleménnyel rendelkező emberek. Ezen felül a sminkkészletre sincsen ráírva, hogy csak felnőtteknek! Idióta a gondolkodásmódod, hogyha ennyire ellenedre van az, hogy egy 15 éves lány a legalapvetőbb sminkcuccokkal kicsinosítgatja magát naponta egyszer. Főleg, hogyha egy ilyen lányról beszélünk, amilyennek a kérdező mondja magát.
2012. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!