Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan heverjem ki?

Hogyan heverjem ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.-os vagyok. Nagyon elrontottam a felvételit. Nem tudok enni, aludni és nagyon fáj a hasam az idegeskedéstől. Sírtam is miatta.

Hogyan heverjem ki?

Most nem tudok többet írni ha kíváncsiak vagytok valamire kérdezzetek


2012. jan. 26. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
figyelj rám,és hidd el nekem ez nem a világ legnagyobb gondja,gondolja arra elrontottad,majd kijavítod,figyelj az életben lesz számtalan komolyabb problémád,bár kívánom ez legyen a legnagyobb bajod,majd év végére javítasz,többet tanulsz,szorgalmasabb leszel,figyelj a 8.os félévem lett a legrosszabb 6 db 3asom volt,én sem éreztem jól magam,viszont képzeld tanultam a hibámból és utána minden félévem és év végén alig volt egy-két 3asom(matek,fizika)sok ötösöm volt(magyar,biológia,kémia,történelem,tesi,rajz,ének) angol,francia 4es(dislexiás és disgráfiás vagyok,így amíg nem volt meg az érettségim volt,hogy 3as,4es lett a két nyelv,én is össze voltam törve,és most végzős főiskolás vagyok,van egy általános nyelvizsgám,hamarosan lesz két szakmai is,egy nagyon jó érettségim,nem kell aggódni
2012. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam először,hogy "hogyan verjem ki?"

Áh,látod mit művel velem is ez az iskola?Már most olyan fáradt vagyok,hogy ilyeneket olvasok. Na mindegy.


Amúgy meg mostmár hiába görcsölsz rajta,ez van. Meg amúgy is nem lehet,hogy csak te látod így és közben meg lehet nem is lett olyan rossz. Pl nekem nagyon sokszor van,hogy "fúh ez tuti 1-es lett" és erre 4-5 lesz..mondjuk ez nem hasonlít egy felvételihez,dehát lehet a te helyzetedben is így van.15l

2012. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Hidd el,tényleg vannak nehezebb dolgok is az életben. Ne foglalkozz vele,ha nem sikerül abba a bizonyos suliba ahova szeretnél menni bejutni,akkor majd felvesznek máshova. Nem kell aggódni,ne görcsölj rá. Különben is,én is van hogy úgy érzem h valami rosszul sikerült,aztán 5öst kapok:)
2012. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

basszus 1. vagyok félre olvastam annyira fáradt vagyok,így a vizsgaidőszak végén, félévit olvastam

mindenki úgy gondolja,hogy rosszul írta meg nem érdemes rajta görcsölni,gondolj arra,hogy ha nem sikerül annak úgy kellett lennie,véletlenek nincsenek,mindennek oka van,ne rágódj rajta, mindet megtettél innentől nem rajtad múlik,nézz meg egy vidám filmet,olvass egy jó könyvet és nyugi

2012. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon elrontottam,borzasztóan.Én ezen nem stresszelek különös képpen(én már tudom a pontjaimat,tegnap felrakták),csak amikor anyukám eszembe juttatja hogy így semmire sem megyek,akkor vagyok szomorú :/ sztem ne gondolj rá,állj hozzá pozitívan!
2012. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már úgyse tudsz vele mit kezdeni...

Egy-két nap és minden oké lesz.

Amúgy én örülnék ha csak ennyi lenne a problémám...

2012. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most írtam a felvételit, és tudd meg, hogy én is így érzek, mint, ahogy te! Szóval, nyugi, nem te vagy az egyetlen, aki elrontotta. Lehet, hogy nem vesznek fel az elsőnek megjelölt gimibe, de ha felvennének oda, akkor lehet, hogy rosszúl éreznéd magad. Hallotam sok ilyet az ismerőseimtől. Lehet, hogy az életnek más célja van veled!

14/L

2012. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!