Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha valaki sokáig fürdik,...

Ha valaki sokáig fürdik, szoktak a szülei a fürdőszobába bekiabálni hogy mit csinál ennyi ideig meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
én mindig sokáig szerettem fürödni de erre majdnem mindig kaptam valami megjegyzést. és már kamasz elmúltam akkor is ott aggódtak hogy megvagyok e meg ilyenek.

2012. febr. 2. 22:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ez esetben amit írtál,nincs probléma mi is lenne,én csak leírtam mikor jogos ha szólnak:) (utolsó válaszoló)
2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
szóval ha pl. este tízkor, mikor mások már heverésznek, telebuggyantom a kádat vízzel, fejest ugrom bele és ott heverészek éjfélig, akkor ugye nem szólhat senki?
2012. febr. 3. 19:28
 13/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha fürdeni akarnak, akkor jogosan vannak rád kiakadva. Lehet addig nekik is ment a film/sorozat. Bár egyéni szocprobléma, hogy előtte nem mentek el, nagyjából egy reklámszünet alatt le lehet tusolni...

Te meg megtehetnél annyit, hogy legalább szólj, hogy hékás, áznék 2 órát a kádban, ugyan menjetek el előtte fürdeni...

2012. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igazából senki nem akarna akkor bejönni, mégis van hogy szólnak, nem tudom miért. attól félnek belefulladok.
2012. febr. 3. 20:38
 15/19 anonim ***** válasza:

Négy fürdőnk van senkit se érdekel meddig áztatom magam

De am egyet értek én is sokáig szeretek fürdeni,egyszer anyu megkérdezte mi tart ennyi ideig felsoroltam(iszappakolás hajmosás láb pakolás arc pakolás manikűr hajszárítás tesztápoló olajok felkenése stb.......) és jót röhögtünk ennyi tedd ezt :)

2012. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én ha picit sokáig fürdök anyám be szokott kopogni, hogy jól vagyok-e, mert egyszer elájultam a kádban, és a víz alatt voltam, anyu bejött, és ő húzott ki... Szóval megértem őt, és szeretem, ahogy félt, mert ez a normális szerintem, nem pedig a tipikus leseszarom mi van a gyerekkel. :)
2012. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

utolsó, ez azért durva :O

elájultál és becsúsztál a víz alá? hát akkor majd frászt kaphatott anyud, amikor meglátott eszméletlenül a víz alatt, gondolom. hogyan sikerült ilyen eset? kádban elájulni, ilyet még nem is hallottam

2012. aug. 3. 22:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon kikészültem aznap, nagyon nagyon sok dolgom volt, és más se hiányzott, mint egy jó forró fürdő... Bár már a nap végére nagyon rosszul voltam, szédültem, foszlányokat láttam, és a hallásom is részlegesen "elment" vagy hogy is mondják. :D A forró fürdő mégjobban kikészített, és éreztem, hogy ez nem lesz jó... Kipróbáltam én szállni, és kiabálni, hogy anya, csakhát semmi erőm nem volt már akkor, és megcsúszott a kezem, ahogy jöttem volna ki, bevertem a fejem, és fejjel előre bele a vízbe. Nem tudom meddig lehettem lent, anyum jött, kihúzott, felköhögtem elég sok vizet, és még elég homályosan láttam, de láttam, hogy sírt... :( Nem kívánom nektek ezt a kádban elájulósdit, vigyázzon magára mindenki. :)
2012. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
veszélyes sportág a tusolás...
2013. máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!