Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szerintetek mi fér...

Kamaszok! Szerintetek mi fér bele egy tanár-diák kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
mi a dramaklubbosok nagyon joba vagyunk a dramatanarral,mert mindig erdeklodik,versmondo verseny elott kikerdez,ha valami gaz van otthon meglehet vele beszelni.szoval ennyi.
2012. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
én is zenélek (hegedülök), és szerintem ez nem ritka, hogy a zenetanárod iránt erős kötődést, tiszteletet érzel. Sokkal barátibb, személyesebb a viszony, mint egy olyan tanár esetében, ahol a 45 perces órán 20-30-an vagytok.
2012. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
elmennek együtt fagyizni és pacsit adnak. fúj, semmi egéb testi érintkezés, nem hiszem hogy az anyukám nagyon örülne, ha a szüleimen és a családomon kívül felnőttek ölelgetnének. pedofil veszély fenn áll mindig!
2012. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez már egy éve izgat, akkor rendesen bele lehetsz zúgva.
2013. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy kedvenc tanárom. ő is különleges figyelmet fordít rám. órán volt olyan, hogy egy kérdésére csak én tudtam válaszolni és azt kiabálta h imááádlak. nyugi csak 14 vagyok, ő meg vagy 50.:D

meg van egy magyar tanárom aki nő, és amikor első lettem egy versenyen a fenekemet csapkodta:Dd

2013. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nekem is van egy úgymond kedvenc tanárom. nem kell rosszra gondolni egyáltalán, annyi idős, mint a szüleim. :D általános iskolában 4 évig tanított, az egész iskola imádta, nagyon laza volt egyrészt, de a tanulást komolyan vette. ezen kívül meg lehetett vele beszélni, ha otthon gáz van, ha rondát pletykálnak rólad az osztálytársaid, vagy hogy mi lesz otthon az ebéd. :D 3 és fél évig különórákat is tartott, amin tulajdonképpen versenyre készültünk én meg a legjobb haverjaim, de mindig kitaláltunk valami hülyeséget, de mindig poénra vette. :D

most ballagtam el, azt mondta bármikor visszamehetünk, ha tanács kell, vagy segítség. hát megnyugodhat, én (és még tudok jó pár ilyen embert) biztosan menni fogok, ha már kialakult ez a jó kapcsolat.

egyébként nem tudom 'belefér-e' de egyszer meg is puszilt. ismétlem, nem kell rosszra gondolni. a fejem tetejére kaptam egy cuppanósat, miután 7.-ben elbőgtem magam az oltáson, és ő jött velünk. :D természetesen a drága barátaim azóta is emlegetik. :D

14/L

2013. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekünk ilyen a töritanárunk, nagyon sokat nevetünk vele órán is, ő tartja a furulyát is egyszerűen mindenki imádja, tudja mikor kell kicsit szigorúnak lenni :)
2015. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem ölelés simán belefér! Miért ne? Mondjuk, igaz, teljesen igaz hogy tanár te meg diák vagy, nem is azt mondom hogy egész nap a tanárt kell ölelgetni, de a tanár is csak ember! Egyébként meg nyilván attol is függ hogy milyen a tanár! És én is azt mondom, hogy tanár és diák közt meg kell tanrtani a 3 lépés távolságot! De ez tényleg olyan, hogy ha egy tanár meg egy diák anyira jóban vannak, hogy szinte már barátok akkor miért ne lehetne? Ez csak a tanártol és a diáktol függ! Ha meg a tanár és a diák egymásba szeretnek...hát istenem! Ez van! Ha titokban tudják tartani akkor szerintem az sem kizárt! Amiről az emberek nem tudnak az nem fáj nekik!
2016. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem vannak dolgok amikről megoszló a vélemény ilyen pl az ölelés is van olyan suli ahol olyan a tanár ahol ez mindennapi és simán belefér.

Nekünk van egy ilyen ölelgetős tanárunk semmi bajunk nincs vele sokaknak a kedvenc tanára szerintem ez még teljesen ok

2022. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!