Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tegyem túl ezen magamat?...

Hogy tegyem túl ezen magamat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Két lánnyal nagyon jóban voltunk.Egyre többet volt a "menőbb" lányokkal,és engem szinte elhanyagoltak.Ma amint ebéd után lecuccoltunk a padra,ők rögtön elindultak beszélgetni a WC-re.Nem volt szép dolog,de utánuk mentem,majd megkérdeztem,beszélhetnénk-e.Kimentünk oda,ahol a mosdókagylók vannak,és megmondtam,hogy nagyon elegem van ebből.Ebből nagyon csúnya veszekedés lett,és odáig fajult,hogy az egyikük már az egyikük kiabálta a fejemre,hogy "Takarodjak a p*csába"...ettől már sírtam,ők voltak az egyetlen barátaim,és most már ők sem azok.Hogy szerezhetnék barátokat?(zárkózott vagyok és érzékeny...)

12/L


2012. febr. 14. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbáltál te is barátkozni a menőbb lányokkal?
2012. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen rossz ez,néhány hónapja velem is ez volt.pár hétig nagyon rossz lesz,de aztán rájössz,hogy sokkal jobb nélkülük.addig is barátkozz az olyan osztálytársaiddal,akik nem olyan népszerűek,de kedvesek.én is ezt tettem,és igazi barátokat találtam ;) 14L
2012. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is 12 évesen történt ilyen, én még párszor eljátszottam ezzel a két lánnyal.

Nehéz volt,mert csak velük voltam és nem is barátkoztam mással és így egyik napról a másikra egyedül lenni,összetörtem.

De most 15 évesen nagyon boldog vagyok,hogy megszakítottam velük a kapcsolatot. Ők a mai napig szenvednek egymással.

Bátran menj oda a többiekhez,ha kérdezik,hogy mi történt akkor nagyából..de soha se szídd a két lányt..ne is érdekeljenek. Ne félj másokhoz odamenni és beszélgetni velük,ne akarj egyből igaz barátokra lelni,ne is keresd másban a hibát,mert akkor kicsi esély van,hogy lesz egy barátod is. Fogadd el őket úgy amilyenek légy velük kedves,szórakozz velük aztán majd kialakulnak a komolyabb barátságok is.

Tudom most nehéz elhinni,de próbáld meg jobb lesz neked így.. ha még most nem is majd később.

2012. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
írj egy privátot,én 14 éves vagyok,és voltam már hasonló helyzetben..:))
2012. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Kedves 1. hozzászóló,az ötlet jó...:)csak az a baj,hogy ők olyan...hogy is fogalmazzak...nagyon nem szimpatikusak...nekik az a fontos,hogy megjött-e már a mensid...mert nekik megjött.

Utolsó:oké,írok majd,ha lesz időm ;-)

2012. febr. 17. 16:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Ui:jöhet még pár válasz (csak hogy biztosra menjek O:-) )
2012. febr. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!