Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek mit engednek meg a...

Nektek mit engednek meg a szülitek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hétköznap sétálni, elmenni egynagyobb városba barátnőkkel vásárolni, estig kiengedni, házibuli, diszko stb. vagy, hogy sminkelni, ilyenek.

2012. febr. 18. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Még nincs gyerekem, csak nemsokára lesz... de ilyen dolgokról max. itt a neten fog olvasni. Tizenegynehány évesen (16 alatt) nem fog sem másik városba utazni egyedül, sem sminkelni nem fog, sem vásárolgatni vagy diszkóba járni. Lehet sírni, előre! Nem érdekel! Nem k*rvát, hanem értelmes nőt akarok nevelni a sajátomból. 28L
2012. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Öltözködésembe nem szól bele, körmöm festésébe sem,sminkbe sem szól bele. Házibuliba mehetek, nagy a baráti körünk, 14-20 évesekig.Velük is elenged akárhová,ismeri őket. Mivel más faluban laknak,ha oda megyek bulizni,akkor 1-ig lehetek mert ők jönnek értem kocsival,és nem akarom hogy hajnal 3-4 fele jöjjenek értem. Van barátom,hozzá is elengednek,nem mondják meg hogy meddig legyek,csak megkérdik kb. mikor van busz haza. Hívogatni sem szokott,csak akkor ha nem tudja holvagyok,és megkérdezi.Barátnőimnél kéreckednem sem kell, megengedi hogy itt aludjanak,és azt is hogy én náluk. Azt is megengedte nagy nehezen hogy cigizzek. Viszont a hajam nem engedi befesteni,mert szerinte gyönyörű hajam van.Mellemig ér,szép gesztenyebarna, és nagyon szép állása van.(szerinte)...Na mindegy..platina szőkét akartam,de már lemondtam róla,mert azt egyáltalán nem akarja,és a barátom sem,szóval inkább fekete lesz...a feketét is csak ballagás után engedi meg nekem. Ha pl. betegen megyek buliba,akkor nem maradhatok 1-ig,mert persze félt.De betegen amúgy is csak egyszer voltam,a legjobb barátnőm szülinapját..Alapozót az arcomra is már ő veszi meg,mert kicsit heges az arcom,ezért belátja ő is,hogy szeretnék venni ...
2012. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hétköznap: este 10-re kell hazaérnem és bárhova mehetek az országba:D igaz nem szoktam messzire menni de nincs megszabva meddig mehetek el:D

Hétvégén: Vagy utsó vonattal menjek haza (éjfélkor érek vele haza) vagy reggel érjek haza. Bárhova mehetek ugyanúgy:D

Mivel megbíznak bennem ezért van ez mind megengedve és én be is tartom azokat amit kérnek (nem drogozok egyáltalán, és inni is csak ritkán mértékkel)

15/F

2012. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mondtam én ilyen szülők mellett nem csoda ha a gyerekek elvannak szállva maguktól,semmi szabály,minden megengedve..ez nem vezet jóra az biztos
2012. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!