Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Emberek akik egyedül érzik...

Emberek akik egyedül érzik magukat az osztályban! Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor látom hogy sokan kiírják h nagyon egyedül érzik magukat,senki sem figyel rájuk az osztályukban.velem is ez van,7.-es vagyok,és az osztályomban nem is az van hogy utálnak,hanem egész egyszerűen levegőnek néznek,nem kerülik a társaságomat,és ha odamegyek hozzájuk beszélgetnek velem,csak egész egyszerűen nincs közös témám velük,és unalmasak.a lányok nagyon összetartanak az osztályba,és mindig együtt mennek valahová,de engem sose hívnak,ami nem is olyan baj ,mert úgyse érzem magam velük jól magam,csak ők mindig ezekről beszélnek hogy milyen jó volt.és ilyenkor mindig eszembe jut hogy senkim sincsen akiben annyira megbízhatnák,megbeszélhetném a dolgokat.a sulin kívül is vannak barátaim,de azok inkább csak felszínes kapcsolatok.
2012. márc. 20. 17:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
En beletorodtem :((
2012. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!