Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha a szüleim már...

Normális, ha a szüleim már egy négyes miatt is totál kiakadnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, kilencedikes. Ha rossz lesz a dogám és azt mondom, hogy a többieknek is, azt mondják, hogy nem érdekli őket, hogy másoknak milyen lett. Ha ötöst kapok akkor "Jól van!" De nem szoktam gyakran büntetést kapni, legfeljebb ha valami tényleg nagyon rosszat csinálok, eltiltanak pár napra a nettől. Heti egyszer találkozhatok a barátnőimmel, egy lányt kivéve, aki nem szimpatikus nekik. Szóval ebből a szempontból nem vészesek, lehetnének rosszabbak is.
2012. márc. 28. 20:46
 12/13 anonim ***** válasza:
4%
Íme a megoldás: évekig legyél 1-2-3 as tanuló aztán mikor 7-8. mikor számítanak a jegyek húzz bele szüleid megfognak lepődni és még jobban dicsérnek mintha simán mindi jólennél.
2012. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én matekból vagyok kétségbeejtően sötét. Nekem is mondták, hogy meg lehet azt tanulni, szedjem már össze magam, ne legyek ilyen gyökér, aztán egyszercsak anyám kezébe adtam a leckémet hogy - JÓAKKOR CSINÁLJAD.

Mondanom sem kell, hogy azóta valahogy megértőbbek.

2012. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!